Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sex po pôrode

micak
19. júl 2014

Ano, viem takychto tem je tu XY, po vasich par radach ju vymazem, stopnem.
Mame 9m synceka a po porode skratka nemam chut. ak aj mam raz 2-3tyzdne, tak sm e s mm pohadani, lebo on musi sexovat, bez toho je zly, nervozny. Stale stale STALE a dokolecka ked sa hadame, tak len kvoli tomuto a ja uz mam toho proste dost, napriek tomu, ze ho lubim, uz na sex s nim proste ani nemam chut, lebo sa nedokaze vcitit do mojej koze. Ked sme sa milovali len preto, ze on chcel a mne to bolo vyslovene neprijemne, nedokazala som sa pretvarit, pretvarovat sa ani neviem a potom zase bola hadka, ze som frigidna. Ano, mozno som, mozno potrebujem doktora, neviem., Ako ste to riesili vy? Mam nechut, a asi aj budem mat, uz mam dost tych vecnych za uplnu debilinu veducich hadok. chcem pokoj, kludny den, kludny vikend, kludny cas. Ak to pojde takto dalej, tak asi zdrhnem aj s malym, lebo je mi z toho vsetkeho uz ozaj na grc...

lulu369
19. júl 2014

@micak Ahoj, no u nás to bolo po narodení prvej dcérky podobné...Aj keď som nemala ťažký pôrod a nebola som ani zašívaná, veľmi skoro som sa aj zotavila, no chuť na sex nebola ☹ Manžel tiež chodil okolo mňa nervózny, takto to trvalo aj u nás dosť dlho. Viac ako nechuť na sex, bol u nás problém v tom, že som sa ja bála, že to bude bolieť (možno preto, že asi do polroka od pôrodu to trocha bolelo). No po narodení synčeka som mala až príliš veľkú chuť na sex ja 😀

ematko29
19. júl 2014

@micak ja ked mám pocit,že dlho nemám chuť na sex tak si prečítam nejakú knihu kde sú erotické scény a hned ma to prejde 🙂fakt to pomáha.alebo si niečo pozrite s manzelom nejaký filmík.Naozaj stým treba niečo robiť.

magic08
19. júl 2014

@micak ak dojcis, moze to byt tym. Ak nie, skus navstivit gynekologa. Teda, ak,s tym chces nieco robit. Mali sme nieco podobne, tiez som po porode na sex ani nemyslela, mm sa snazik chapat do urcitej miery, potom len hadky. Casom to preslo, no bola to velmi dlha cesta a stale nie sme tam, kde pred tehotenstvami, co sa sexualneho zivota tyka. Ale zlepsuje sa to

suzka
19. júl 2014

Mne sa chut na sex zlepsila, ked som dostala po 9 mesiacoch po porode menstruaciu. Aj u nas to bola dlha cesta ... Treba asi len vydrzat. Drzim palce.

nini1010
19. júl 2014

Ja som bola tesne po pôrode taká nažhavená žeby som sexovala stále, potom to zas opadlo teraz taký priemer. Tvoja nechuť môže byť hormonálna, ale proste to môže byť aj o tom že nie je po rokoch u teba až taká chuť na manžela "preto lebo" - aj také obdobia sú. Berieš antikoncepciu? Raz som mala takýto problém z nej. Verím že to že je nervózny ti tiež na chuti nepridáva, ale chlapi sú proste takí. Potrebujú sex. Majú pochopenie, vydržia ak ženu ľúbia ale po čase sú z toho nervózni.
Môžem ti poradiť len jedinú Vec - premôž sa. Ja viem, viem, cítiš sa hrozne keď nemáš chuť, keď to len tak pretrpíš, možno zahráš. Ale premôž sa, aspoň sa pokús si to užiť. Uvidíš že aj tvoj muž keď vypustí paru bude pokojnejší, zmierlivejší, otvorenejší nejakej debate a hlavne - keď bude mať sex ty mu môžeš v pokoji "po TOM 🙂" porozprávať o svojich pocitoch, ale že to chceš zmeniť aby ste boli obaja šťastnejší, on sa bude o teba viac snažiť a možno keď bude medzi vami pohoda a tá chuť opať vráti 🙂

ematko29
19. júl 2014

@micak a ešte,skús sa navnadiť,si zober,že sex je relax je to niečo ako zákusok ,je pre vás.A kúp si lubrikačný gél.Je to jediný čas ktorý patrí len vám.Skús si to predstaviť z inej strany ako to berieš teraz.

ahojopica
19. júl 2014

To čo sú toto za rady? Že premôž sa? Prosím? Veď keď nemá chuť, tak nemá, ani lubrikačný gel jej nepomôže.
To má žena ustúpiť, ľahnúť si a podržať, lebo chlap musí? Veď po pôrode, pri každodennom zhone, pri hormonálnych zmenách naozaj žena nemá chuť. čo to má byť naozaj len sex z jednej strany a žiadne milovanie?
Ano, že chlap musí sexovať stále sú len mýty. ak sa dokáže ovládnuť a na žene mu záleží, ak je chápavý, tak počká.
To že chlap ,,musí,, svedčí len o jeho egoizme . a z toho je na grc aj mne.
Mali sme to doma rovnaké a tiež sa mi chcelo grcať, nie sexovať. ja som sa chcela milovať ale prišlo to až nejako po dvoch rokoch.
tiež hádky, strašne som mu vynadala, že sa správa ako zvieratko. len ukojiť sa.
A na záver som mu povedala, že jestli nemieni na mňa počkať, tak nech ide... a počkal 🙂
A to či chlap počká, silno závisí aj od jeho IQ
asi toľko

lucianak
19. júl 2014

Ja mám pocit, že som frigidná 😀 Vôbec mi sex nechýba, hoci syn má už pomaly 1r a 9mesiacov 😅

katarinamarkova
19. júl 2014

skutcne sa nepremahaj a nemaj sex len preto ze by si mala, lebo potom budes mat stale vacsi pocit ze musis.....
moj nazor je ten, ze za tym nie su ani hormony, ani kojenie, ani ine poporodne zmeny....dost som sa v tvojom prispevku nasla(teraz uz vlastne nie pred par mesiacmi ano).....nie si frigidna 🙂 nemas chut na sex len preto ze manzel ta ,,uhana,,a ty mas z neho pocit, ze sa len egoisticky ,,chce spravit,,a nemysli pritom na teba....a kazdym jednym jeho nie moc romantickym pokusom sa to trosku stupnuje, ze? 🙂
vies co pomohlo mne?
po par mesiacoch takehoto trosku trapenia sa som mu naplno povedala, nie ze nechce sa mi dnes....prepac....
povedala som mu nieco v style: nechce sa mi! a vies preco sa mi nechce? pretoze sex, milovanie je nieco co som vzdy milovala a uzivala si, nieco co ma vzdy tesilo, nieco z coho som mala vzdy radost....od rana do vecera, plus aj v noci 24/7 sa staram o nase deti, o teba, som unavena, non stop v rezime mama - neviem tak lahko prepnut na rezim milenka, ty prides a vobec sa nesnazis potesit po narocnom dni-tym myslim svoj den - mna, ale seba!! trosku sa uvedom a tes sa z toho ze mas doma zenu co si sex a milovanie rada uziva a uzivat a vychutnavat chce aj nadalej....nikdy nebudem ta, co sa s tebou vyspi len preto ze by mala......milovanie bude, ked sa mi bude chciet, ked sa mi nebude chciet a nebudem mat chut, sex nebude! ak chces mat doma milenku ktora sa na sex s tebou tesi tak preto musis nieco spravit hlavne ty!
🙂 fakt dodnes neviem co z tohto ho najviac dostalo, ale od toho dna mam doma o 180st. otoceneho pozorneho manzela 🙂
maly vtip: mozna ta vidina milenky co ho zboznuje.....a mozno to az tak vtip nie je....mozno ma tak znovu vidi....hlavne ze to zabralo, tak ako som chcela 🙂))

kofoluska
20. júl 2014

Suhlasim s poslednym prispevkom od Katky. 🙂 Normos na plnu hubu mu povedat, ako sa citis. Nepretvarovat sa, nesilit sa. To nema vyznam. Sex s manzelom sa ti bude iba dalej viac zhnusovat. Mat dieta je velmi narocne, si s nim 7 dni v tyzdni 24 hodin denne, nemas pauzu. Makas na plny uvazok bez dovolenky, oddychovych vikendov. Pre to, aby si mala chut na sex, musi nieco spravit v prvom rade on. Ale nie hadat sa s tebou za kazdu kravovinu, tlacit na teba, lebo "on musi". Mal by robit presny opak. Nechat to na teba, po praci prist domov a pomoct ti, opytat sa, aky si mala den. Obcas ti mozno priniest kvet alebo cokoladu - dat najavo, ze ta lubi, ze mu na tebe zalezi a vazi si, ze sa staras o vase dieta.
A budem sprosta - ale ked to musi mat, tak ma predsa dve zdrave ruky. Tak mu vysvetli, na co sa pouzivaju 😀

kiki68
20. júl 2014

odmietat sex je dobra cesta k rozvodu,alebo si najde sex tam,kde mu ho nejaka dopraje. V tomto by som este dakovala bohu za bordel, lebo tam tie slecny sa aspon spravaju profesionalne a nemaju za lubom ulovit si muza na svadbu prave s nou. Takze ja poradim ries to u psychologa, sexuologa, ale necakaj zazraky len tak, a musis pochopit aj jeho. Je to normalny chlap, chce sex a nerodil. Pochopi Ta prve mesiace,ale potom nejake pochopenie netreba ocakavat. Mne ked to nic nerobi zrovna,tak som aspon ferova a hovorim si,ked to dokazu tie baby v bordeloch, musim sa vediet odosobnit aj ja a spravit si svoju pracu. Akurat teda potom si urcite za to vypytam nejake to vsimne, predsa nikto nerobi zadarmo,ci?

katarinamarkova
20. júl 2014

@kofoluska tak tak.....muzi su v podstate jednduchi tvorovia, nemaju 6ty zmysel, necitaju nase myslienky....preto im velmi casto pomoze ak im priamo polopate povieme co a ako. uplne inak zareaguje muz ked mu poviete: mohol by si raz niekedy nieco spravit......ako ked mu poviete napr: aaa reklama, umy riad prosim, nestiham, robim ti super veceru, supni aj pribory na stol, ked uspim maleho naveceriame sa spolu 🙂 ....s usmevom a malou pusou.
mne sa to osvedcilo. muzi nevedia citat medzi riadkami 🙂 rozumeju viac jednoduchym vetam s konkretnym urcenim 🙂

katarinamarkova
20. júl 2014

@kiki68 hmmmm.....prepac, ale nie je na psychologa, ci sexuologa skor to ze sex s manzelom clovek povazuje za svoju pracu a potrebuje sa pritom odosobnovat?
neviem, nechcem kritizovat, hodnotit ani urazat ani nic podobne, ale nemas pocit ze sa takto osobnostne ponizujes? nebolo by pre teba krajsie milovanie si vychutnavat uzivat? ved tak ako vztah, tak aj sex by mal byt o dvoch, nie? lebo ak to je o iba o jednej osobe, tak to skutocne potom stacia tie zdrave ruky...
a k tomu ze odmietat sex je najlepsia cesta k rozvodu - mat chlapa co je so mnou iba pre sex - dakujem neprosim.dlhodoby fungujuci vztah je podla mna hlavne aj o vzajomnej ucte. vzajomnej.

sorciera24
20. júl 2014

boze, zeny a ze preco je tu tolko tem o nevere muzov......chces, aby on mal pochopenie pre teba?...ok, ale ty by si mala mat pochopenie pre neho....malo by to byt vzajomne.....najprv by som asi riesila tu nechut na sex u teba....lekar, gynkolog, sexuolog...proste najst pricinu, ak ju zistis, mozes ju zacat riesit, bez toho to nepojde....ale musis ju chciet riesit!.....ak tňnechces, nie je o com......ale ak zalezi an vztahu, budes to chciet riesit.....druha vec je, ze ten chlap ma stokrat viac testosteronu ako ty....ten sex potrebuje.....ano, da sa to vydrzat chvilu,a le nie roky! (podla mna aj mesaice su dost)......a potom sa muzi vetiluju inde alebo inak.....a to sa im zas zazlieva......nechcem tym povedat, ze chlap ma byt v tomto egoista, ale ani zena nema byt.....kazdy problem sa da vyriesit, ale treba chciet! (odstavenie manzela na druhu kolaj nie je riesenie)
rozpravajte sa o tom, skuste sa spolu nejak uvolnit, pri com sa obaja citite fajn, treba mat cistu hlavu (nemysliet na pranie, zehlenie...potom isto z toho nic mat nebudes).....prsote vychutnat si teda to milovanie, nielen podrzat (ako tu bolo pisane).....a samozrejme treba mat prerozdelene aj napr. prace (v domacn.)...aby to enbolo, ze len tvoja unava.....pri normalnom vztahu su unaveni obaja a aj tak to ide....ale ja to zopakujem, len treba chciet! (a je to vacsinou v hlave;)) vela stastia!

kofoluska
20. júl 2014

@kiki68 Fuha, normalne si mi vyrazila dych svojim prispevkom. Urobit si svoju pracu? To je trosku cudny pristup k sexu so svojim zivotnym partnerom. A este cakat za to "vsimne"? A co sme my radodajky z bordelu? Fakt sa Ta nexcem dotknut, ale tento Tvoj pristup mi pride hodne zvrateny. A to, ze manzel pochopi zenu po porode len prve mesiace..... Maly ma o par dni rok a ver mi, ze moj manzel dodnes chape, ked som unavena a utahana a nemam na sex chut. Chape aj to, ze nemam cas upratovat, prat, zehlit, skladat mu ponozky a podobne. Ja sa staram o dieta, on robi vsetko ostatne.
@katarinamarkova Hehe mam doma ITckara. 😀 Uz davno som pochopila, ze rovnako ako pocitac, aj chlap urobi to, co mu poviem, nie to, co od neho xcem. 😀 Nikdy odo mna nepocul "obcas by si mohol..." Vzdy dostane jasny pokyn aj s terminom splnenia. 😀 A funguje nam to uzasne. Ja som rada, ze spravi co som povedala a on je cely stastny, ze si nemusi domyslat, co vlastne od neho xcem. 🙂

maria.vinea
20. júl 2014

@kofoluska
veru urobi to sice aj ked s nechutou, no sam od seba nie... to je moj sen 🙂

nini1010
20. júl 2014

Niektore prispevky mi tu pridu trosku priiilis idealisticke.kazda si poznate toho svojho najlepsie,to je pravda ale pozerate sa na to cez ruzove okuliare.nepoznam chlapa ktory nechce sex,zato poznam vela takych ktory nemaju problem poobzerat sa po nom aj inde a vobec doma nemusia mat spaty s nechutou na sex...takze damy len jej radte aby si dupla,nerobila co nechce,ze vsak je jej manzel musi mat pochopenie dokedy bude potrebovat...suhlasim,mal by mat,ale vsetko ma svoju mieru,tak aby za rok neriesila "Manzel mi je neverny". Pokojne si o tom myslite co chcete,sama viem ze su dni ked sa mi fakt ze nechce.ale moj muz povie,milujem ta a jedine co od teba potrebujem k stastiu je dobry sex. Ano a teraz sa do mna mozete pokojne pustit... Lenze moj manzel je spokojny,ja som tiez spokojna a on od samej lasky navati,uprace,postara sa mi o malu ked chcem na kafe s kamoskami a milovanej manzelke i nejaku tu kabelu kupi. Viete co,rada sa premozem lebo viem ze moj muz bude stastny,nasa domacnost klape ako hodinky,a som stastna aj ja.Viete damy aj o tom je manzelstvo.Som zvedava co budete robit za 20 rokov ked vas sexualny apetit opadne ale pozor-ten vasich manzelov urcite nie!

maria.vinea
20. júl 2014

treba k tomu pristupovat tolerantne. Podla mna tato nechut k sexu po porode je normalna, su to hormony je to dlhe zotavovanie po porode ( u mna to bolo 8 mesiacov ), takisto mna velmi vycerpavalo aj kojenie, ved ja som chodievala spavat zaroven s malym okolo siedmej vecer, taka som bola vycerpana. a tiez som stale pri sexe myslela na to ze co ak to bude boliet... aj bolelo a dost dlho ale treba na to ist pomaly a ak ta muz ma rad tak to pochopi, podla mna vela pomoze aj to ked je muz pri porode a vidi co sa s tvojim telom robi ze to nie je len tak. Tiez som myslela na to hodne dlho ze sex uz nikdy nebude ako predtym,?ze tam dole to uz nikdy nebude take ako pred porodom.. ak muz nevie vydrzat a pochopit zenu tak ta asi nemiluje. my zeny sme o to dokonalejsie ze vieme priviest na svet dieta tak nech si to kazdy muz uvedomi a vazi si zenu ktoru ma rad.

demo
20. júl 2014

@micak čisto z fyzického hľadiska sa to zlepsi, keď dostaneš prvú menstruaciu. Príroda to tak zariadila, chcela sa poistiť ze žena neotehotnie pár týždňov po pôrode, keď ju dieťa ešte veľmi potrebuje. U niektorých žien je táto reč tela veľmi hlasná a správny chlap by to mal skrátka rešpektovať.

katarinamarkova
20. júl 2014

@kofoluska to prirovnanie k PC som este nepocula 🙂 ale je to asi najtrefnejsie 🙂 mne to chvilku trvalo si uvedomit ako funguje muzske myslenie.....asi mi to doslo vtedy, ked som vo frmole rozdavala detom pokyny - ty si odnes ponozky, potom pozbieraj tie kocky, ty zase nahadz topanky do skrinky, ty prosim ta chvilku cakaj mliecko sa ti zohrieva, ty vyhod smeti( do bolo manzelovi) - zobral vyhodil a spytal sa ma ci este nieco treba. 🙂))

nini1010
20. júl 2014

@kiki68 Vidim ze si vyvolala vlnu poburenia ale ja ta v niektorych veciach chapem.Mne tiez niekedy manzel povie "Ktoreze botky si to chcela?No uvidime aka budes vecer!" 🙂 nie je na tom predsa nic zle..nie je to nejaky z hornej-dolnej ale moj manzel ktoremu som prisahala v kostole a taketo hratky su obcasnym prijemnym spestrenim sexualneho zivota.jasne ze s nim nesexujem len za darceky,vsak by skrachoval 🙂 nie je to ziadne predavanie sa prekristapana!som stastna ze chce mna a nebeha za inymi ani po tych rokoch a co by za to ine dali keby ich ich manzel rad obdarovaval a vobec to nie je len za sex 🙂 aj teraz mam novu kabelecku a co 🙂

katarinamarkova
20. júl 2014

teraz tak idealisticky:
zeny, ak si nevazite same seba, ako si vas potom ma vazit vas partner?
stali ste sa matkami, o to viac by ste mali byt na seba hrde. o to viac by si vas mal partner viac vazit, ste matkou jeho deti, jeho potomkov, ste tou co dala zivot jeho detom a raz z nich vychova tych spravnych ludi.
som len vdacna ze mam doma manzela takeho akeho mam, ale som si vedoma aj toho, ze aj moj postoj ovplyvnuje to ako sa ku mne sprava. dufam a verim ze sa to ani po dalsich x rokoch nezmeni.
skutocne by som nechcela mat doma chlapa, co ma v hlave iba sex a oprate ponozky, a nevazi si ma ako osobu, na co by mi bol?
🙂 a samozrejme, nie kazdy den je ruzovy 🙂 to by bola doma nuda

kofoluska
20. júl 2014

@nini1010 To nie je o tom, ci chlap potrebuje alebo nepotrebuje sex, ani o ruzovych okuliaroch. To je o tom, ze sme len ludia a vsetci mame svoje potreby - nie len chlap, ale aj zena. Pre mna je stale milovanie s mojim manzelom krasny zazitok plny vasne a nehy. Nepotrebujem sa do nicoho silit, nic predstierat ani roztahovat nohy len preto, ze ON ma svoje potreby. Jeho ani nenapadne prist za mnou a povedat mi, ze ma miluje a jedine, co odo mna potrebuje je dobry sex. A ver mi, ze odkedy je maly na svete, stalo sa aj take, ze sme sex nemali dva mesiace.
Radit tu mamicke premoct sa nie je riesenie - rozhodne nie v situacii, v ktorej sa nachadza. Pretoze kazdy takyto sex v nej bude zvacsovat uz teraz existujuci blok voci tomu a bude sa jej to viac a viac protivit. Potrebuje od svojho partnera pochopenie, potrebuje pocut, ze je pre neho dolezita, ze si ju vazi - aj bez sexu. Nie stale naliehanie na sex, nie stale vyzdvihovanie vlastnych potrieb. To je cesta do pekla. Psychika je velmi krehka a staci malo na to, aby vznikol vazny problem.
Ano, situaciu musi riesit, pretoze z dlhodobeho hladiska bude viest k rozpadu vztahu. Avsak to, co potrebuje je porozpravat sa so svojim partnerom, povedat mu, ako sa citi, ako na nu posobi jeho neustaly tlak a spravanie. Nie odosobnit sa, premoct sa ci inak sa k sexu s nim donutit a nejako to vydrzat. Nie sme predsa v dobe kamennej ani v stredoveku. Aj zena ma pravo na prijemne milovanie so svojim partnerom, ma pravo si ho uzivat a mat z neho radost. 🙂
@katarinamarkova U nas to funguje uplne uzasne. 🙂 Chlap jednoducho potrebuje presny pokyn a najidealnejsie aj cas, dokedy to ma byt splnene. Nerad si domysla, nerad uvazuje nad tym, ci to, co urobil, je to, co zena xcela. A nie preto, ze by bol lenivy alebo pohodlny alebo cokolvek ine. Jemu to jednoducho nedocvakne. Dobre si to napisala s tymi detmi - to uvazovanie je v tomto smere fakt velmi podobne. Od dietata tiez necakas, ze si domysli, co od neho xces, ale das mu presny pokyn. 🙂

nini1010
20. júl 2014

@kofoluska 1. Mas skveleho manzela a vsetka mu cest.
2. Neradila som jej predsa prvoplanovo zatam zuby a robit to ako stroj ale podstatny je ten zvysok co som napisala za tym,ze tym ze to moze viest k situacii v ktorej najde opat stastie aj ona.mam to zazite takze viem urcite ze to moze pomoct,nic viac.
3. Tak ale my dve sa ozaj vadit nebudeme,ci? 🙂

nini1010
20. júl 2014

@kofoluska Joj a este ma napadlo a ze uz len to co si napisala ze "presny pokyn a deadline" je dokazom ze co manzelstvo to ine zvyky.ja keby som to takto napriamo povedala tak sa mi na to vyprdne ze nebude skakat ako ja piskam.ale o tom to je ze kazda vieme ako na toho svojho 🙂

kofoluska
20. júl 2014

@nini1010
1. Veru mam, dakujem. 🙂 Je to uzasny clovek, ocenujem to najma odkedy sa narodil maly.
2. Vsak z mojej strany to tiez bolo skor vseobecnejsie na vsetky takto ladene prispevky, nie len exaktne na to, co si napisala Ty. 🙂
3. Urcite nie. Nemame dovod. 🙂 A obe mame rovnaky ciel - pomoct tejto mamicke zvladnut problem.

Hehe a hej, iny chlap by na to asi reagoval uplne inak. Ten moj mi uz nie raz dakoval, ze k nemu pristupujem takto. 🙂 Holt, ITckar je diagnoza. 😀

katarinamarkova
20. júl 2014

@kofoluska som rada ze nie som sama co ma a chce mat vzdy radost z partnerskeho spolunazivania, aj toho intimneho charakteru. prajem ti len to co sebe - nech nam to vydrzi na furt 🙂
a vsetkym ostatnym zenam prajem: majte sa rady - aspon trosku, potom vas bude mat rad aj vas partner, a tu kabelku ci topanky si nebudete musiet vysexovat, ale same si ju pojdete kupit kedykolvek budete chciet.

katarinamarkova
20. júl 2014

@nini1010 vadit sa nebudeme, vztah je o dvoch ludoch a kazdy z nas co sme na svete je rozny, na nikoho neplati ziadna tabulkova rada, na kazdeho plati nieco ine a je dobre ze mame rozne nazory, aspon si dotycna pani bude mat moznost vybrat ten co najviac vyhovuje prave jej.

maznacik007
20. júl 2014

ako je jasne ze zena po porode nemysli na sex ale devat mesiacov je dost dlho ... podla mna je to velmi frustrujuce ak vas partner stale odmieta .. tu je o tom napr. zo zenskeho hladiska
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/rozdielny-sexualny-apetit-2/

podla mna je zadavatelka na najlepsej ceste k rozvodu ... vztah a partnerstvo je o kompromise a to vo vsetkych oblastiach aj v sexe... ak by sme sa mali milovat len vtedy kedy su uplne priaznive podmienky a chceme to obaja naraz .. tak to by sme si asi vela neuzili ...

ono aj na vztahu treba pracovat a niekedy sa proste naladit na to ...

kiki68
20. júl 2014

@kofoluska hmm..to mas fajn manzela, nie kazdy manzel to takto chape,keby chapal tak nemame 50% rozvodov a bordeliky by skrachovali na nedostatok zenacov v lokale. Mozno som dost tvrda v tomto smere,ale viem,ze keby odmietam a odmietam,tak si to niekto najde inde. A to ja osobne riskovat nechcem.

Neviem,ja sa k tomu sexu nestaviam tak emocionalne ako ostatne zeny,takze ano, sem tam to beriem ako pracu,alebo skor to,ze sa obetujem pre potesenie toho druheho. Nehovorim,ze je to tak vzdy,ale hovorit rok,ze ma boli hlavicka,ze teraz toto a potom ono...to by zle skoncilo. Pozrite zeny, moje zname su vdaka pristupu nedam mu, lebo som unavena z dietata a vobec z celej materskej v rozvodovych konaniach. Ja mam krasny vztah a toto nepotrebujem,aby sa mi stalo. Vzdy je to nejaka diplomacia a nieco za nieco. Ruzove okuliare som davno zosadila a rozpravky su iba v knizkach.

Mam totiz nejake tie zname aj na opacnej strane barikady a nechcite vediet s cim tam takyto typ zanedbnanych manzelov chodi. Njavacsi gol tomuto pristupu ale zasadil mojej kamosky brat, ten sa po necelom roku,ako sa narodilo dieta rozviedol s manzelkou, ktoru si bral po 8 rokoch chodenia z takychto dovodov. Potom vystriedal vsetko mozne,nakoniec ho lapla dalsia plodna samicka, co nema ani 25 a bum uz cakaju decko. Mozno bude mat chlapec lepsie skore nez Borko Kollar....chlapi su mrchy, nikdy ich v tomto smere nepodcenujte....

Tu začni písať odpoveď...

Odošli