Silná menštruácia, točenie hlavy a zvracanie

majkaaaaaaa
22. jún 2018

Ahojte, nestretla ste sa náhodou niektorá s tým, že v deň keď ste dostali ms, vam bolo strašne zle, točilo sa vam v hlave a vracali ste? Ja som si to prežila včera, no este dnes sa trochu cítim nesvoja.... neviete náhodou čo to môže byt?

montemotherone
22. jún 2018

Žeby to bolo tou menštruáciou? 🤔 😉 ...ale nie, vážne . Veľa žien si to takto zažíva a niektoré aj počas celého krvácania. Nepila si náhodou malo tekutín včera? Je dosť teplo. Takže 2,5l čistej vody+ minerálka by mala padnúť. Nedostatok tekutín môže spôsobiť od bolesti hlavy, cez zvracanie, nevoľnosť, až po bolesti chrbta... Ak sa k tomu pridajú hormonálne výkyvy ideme mi ženy hneď pekne do kolien 😒 popíjaj pred a počas menzesu ženské čaje, alchemylku, ďatelinu, rebríček... Ajurvédsku zmes na menzes... Doplň si magnézium, vit. B6, obmedz mlieko+ výrobky z neho... Dopraj si viac pokoja (hlavne aspoň týždeň pred menzesom. Budeš to lepšie znášať...

janulicka24
22. jún 2018

Ja si tiez myslim, ze by to mohlo byt aj tym ake bolo vcera pocasie 🙂 Teda ak sa ti to nikdy pred tym nestalo ale vela zien to takto mava, moja sestra tiez a ona vracavala pocas celej ms ani nemohla nikam vtedy chodit lebo jej bolo stale zle

pininka
22. jún 2018

Mne je takto zle vzdy den pred ms, ale nezvraciam. To moze byt aj nejaka viroza, teraz je toho kopec.

majkaaaaaaa
autor
22. jún 2018

Dakujem za každý názor ,🤗 asi to bude ozaj z prehratia organizmu a priznávam včera som ozaj vypila veľmi malo tekutín... 😏 dnes sa už cítim oveľa lepšie ...

juli313
22. jún 2018

ja mávam skoro každú menstruaciu takú .. príde mi strašne zle az na vracanie, odpadnutie, všetko sa mi točí ale ja to pripisujem skôr kŕčom (keď mám silnu čo mam skoro stále ). myslela som si že po pôrode sa to zlepší ale je to stále to isté. keby nemám lieky a termofor neviem ako fungujem.

katkasav
22. jún 2018

Ja mavam taketo az migreny hlavne v spojeni s menstr., zmenou pocasia a ked sa nenajem alebo malo pijem - super kombinacia pre vyvolanie tohto stavu

pupi14
22. jún 2018

Mne býva tiež zakaždým hrozne zle, to nie je nič neobvyklé hlavne keď je vonku takto 🙂 Treba veľa piť hlavne a keď sa dá tak oddýchnuť

barruna
22. jún 2018

Velke teplo, mensia dehydratacia a bud, potiaze su na svete. Treba si na svoje zdravie davat pozor

renitta
22. jún 2018

Ja som tiež už mala takéto ťažkosti v prvý deň menštruácie. Asi je to kombinácia extrémneho tepla a malo vypitých tekutín.