Silné bolesti v podbrušku a v krížoch

sunny8
19. sep 2016

Dobry vecer zienky potrebujem poradit a kedze som bola dnes u lekara a nepovedal mi na to absolutne nic a odisla som bez receptu a bez akehokolvek lieku tak to skusim hodit aspon tu na konika tu je niekedy dostatok overenych rad a tipov. Odvcera mam silne bolesti v podbrusku aj v oblasti krizov typu ako menstruacia. Moja chyba je ze si mezapisujem kedy ju mam dostat ale moze byt ten cas ze uz pride mam ju vzdy presne. Vypila som nospu od krcov ale vobec sa to nezlepsilo doktor povedal ze pit len to co pijem na menzes. Krasna rada kedze bolest neustupuje. Skusala som horuci kupel bolesti trosku povolili myslela som si ze si ju privolam skor vraj to pomaha no nic. Nejak tak to bolelo aj pred porodom. Neviem ako to zmiernit alebo ako si tu menstruaciu privolat k je to tym vacsinou pri prvych kvapkach mi zmizne aj bolest. Musela som ist pn tento tyzden neviem dokedy to ma trvat. Tehotna byt nemam z coho nateraz to uplne vylucujem. Neviem ci ist na vyvolavacku myslite ze sa mi ulavi? Alebo nieco prirodne neviete co by mi pomohlo ? Neviem ako ani lahnut na bruchu sa vibec neda na boku neviem zaspat a ked lezim rovno ptm ma krize bolia este horsie. Dakujem za kazdu radu kedze v doktorovi som tentokrat oporu nenasla

ikonica
19. sep 2016

a bola si u zenskeho ci len u obvodaka?

sunny8
autor
19. sep 2016

@ikonica u zenskeho praveze

jeennyv
19. sep 2016

@sunny8 prirodne cervene vino, vravi sa a alchemilkovy caj je dobry na upravu cyklu, pupalka dvojdoma je tiez dobra, pri problemoch s ms, ale aj s ms bojujem, nemozem sa vzdialit od kupelne...mne skor pomaha ibalgin, skusala som i panadol femina nospa atd..ale nula bodov....

sunny8
autor
19. sep 2016

@jeennyv ibalgin vraj nie je dobry na pecen ako nepijem ho vzdy ale sem tam zaberie no panadol teda ani mne nepomohol nospa niekedy teraz vsak nie 🙂 ten cajik si zajtra zajdem kupit doma nemam nieco take poruke dakujem za radu 🙂

jeennyv
19. sep 2016

@sunny8 este ma napadol caj z mysieho chvostika, aj ten je zevraj super a je aj zensky caj, ale ta alchemilka je asi najlepsia 🙂

sunny8
autor
19. sep 2016

@jeennyv som ochotna vyskusat hocico len nech to prejde :D mame my zeny problemy vsak ? Niektore nemaju o tych bolestiach ani sajnu niektore zasa kazdy mesiac takto trpia pocula som ze po porode sa to zmierni ale tsk na kazdeho ine plati ma teraz napadlo ci som nemohla prechladnut minuly vikend som mala cele dva dni nohu v lade postipala ma vcela a mala som strasny opuch za dva dni som si prikladala lad na nohu moze to byt veru asi aj tym az teraz mi tuklo

jeennyv
19. sep 2016

@sunny8 ja tiez teraz po chorobe atb trpim..snad to bude o mesiac lepsie...

sunny8
autor
19. sep 2016

@jeennyv dufajme !🙂

ikonica
19. sep 2016

a co urolog? mozno mas zapal moc ciest a potrebujes atb

sunny8
autor
20. sep 2016

@ikonica tam som nebola zatial pri moceni ma nic nepali tak som nad tym ani neuvazovala v podstate zeby to mohlo byt tym ani nechodim castejsie na wc

ikonica
20. sep 2016

chod za obvodakom nech ti spravi aspon zakladny test mocu...

alenky
20. sep 2016

@sunny8 Isla by som za obvodnym lekarom na vys.mocu minimalne. Spomenula by som, ze si bola na gyn.a nic sa tym nevyriesilo. Mne osobne sa stalo, ze som nemala problemy pri moceni a vysledok ukazal zvysene bielkoviny v moci. Velmi dobry je termofor, pit dostatok tekutin a oddychovat. Ale navstevu lekara by som neodkladala.

miskachrumka
23. jún 2019

ja mam také silné bolesti že mi je až na zvracanie :( nepomáha ani nalgesin