Silné bolesti zubu po extrakcii a mierny opuch

melissa1604
20. dec 2020

Dobré ráno , v piatok som bola u zubára trhal mi zub tuším to bola 6ka. Mám príšerné bolesti sánky,hlavy a občas ma pichne až do ucha ,mám pulzujúcu bolesť, analgetiká mi vôbec neúčinkujú ,v noci neviem ani spať jediné čo mi pomohlo bol ľad ,ale to som čítala,že sa to nemôže používať dlhodobo iba 24 hodín po zákroku ževraj to potom spomaľuje hojenie. Mám aj mierny opuch ,chcem sa spýtať či mám v pondelok ísť k zubárovi aby sa mi nato pozrel poprípade dal nejaké antibiotiká keďže idú sviatky som zúfalá. Ďakujem

pedroma
22. dec 2020

@melissa1604 skus poziadat o Augmentin al. Dalacin C. Mam niekolko oper.zakrokov na zuboch, aj extrakcii...

melissa1604
autor
22. dec 2020

@kubkovamama Ďakujem pekne za radu ,som rada ,že sú ešte takíto ľudia , ktorí sú ochotní pomôcť a poradiť naozaj si to vážim 😊

melissa1604
autor
22. dec 2020

@pedroma Ďakujem vám skúsim dúfam,že dnes už sa mi bude dať aspoň trochu spať , držte mi prosím zajtra palce😊

bona69
22. dec 2020

@melissa1604 mne dala gázu v niečom mentolovom lebo sa mi po 3 dňoch urobilo suché lôžko, a po nej má to prestalo bolieť. Po 24 h som si ju ale doma mala vybrať a už to bolo ok.
Len skús tej obvodnej aspoň zavolať a dačo vybaviť, myslím na teba nech ti to dobre dopadne

melissa1604
autor
22. dec 2020

@bona69 Aj mne dala niečo podobné ,ale teraz som sa zas zobudila na bolesť ja už neviem čo mám robiť 😔😔😔😔

biela_sova
22. dec 2020

@melissa1604 Rozhodne uz antibiotika. Zavolaj zubarke alebo obvodnemu, mali by Ti to rppredpisat online. Aj zastupujuca zubarka, ked opises takuto pulzujucu stupajuci bolest po exktrakcii zuba, Ti ich predpise.

melissa1604
autor
23. dec 2020

@biela_sova Zajtra už im poviem fakt ,lebo toto nie je normálne takto sa nedá fungovať ešte cez deň sa to dá vydržať,ale v noci neskutočné niečo

biela_sova
23. dec 2020

@melissa1604 konaj rychlo, aby Ti nezavreli lekaren 🙂 popripade chod do lekarne a nech Ti dam daju potrebny liek a recept donesies co najskor. Aby sa z toho nevyvinul vaznejsi zapal

melissa1604
autor
23. dec 2020

@biela_sova Dnes mi dala pani doktorka von tú gázu ,umrtvila , vyčistila a dostala som aj antibiotiká Dalacin a ešte prášky na bolesť Dexabol ešte to bolí,ale dúfam,že to bude pomáhať
Ďakujem krásne ,veľa ste mi všetci pomohli🥰

kubkovamama
23. dec 2020

@melissa1604 kúp si aj probiotiká,Dalacin je je silný,zničí komplet flóru v črevách.Aby si sviatky neprežila so zápalom žalúdka a criev

biela_sova
23. dec 2020

@melissa1604 super, tak budes mat pekne Vianoce <3

bona69
23. dec 2020

@melissa1604 super, teším sa s tebou, tak krásne sviatky bez bolesti 😀

melissa1604
autor
23. dec 2020

@kubkovamama jasné ďakujem❤️

melissa1604
autor
23. dec 2020

@biela_sova no dúfam,že áno zatiaľ to ešte bolí dosť,ale tak babrala sa mi tam tak to ešte bolí dúfam,že to bude lepšie

Aj vám krásne Vianoce prajem ❤️

melissa1604
autor
23. dec 2020

@bona69 ďakujem krásne ❤️

avril299
23. dec 2020

@melissa1604 drzim palce, aby si to mala uz zajtra lepsie, urcite daj vediet aj nam na MK... dnes to este bude pravdepodobne boliet dost, ale od zajtra by to uz malo byt trosku lepsie, ja som si nieco podobne "uzila" v novembri, je to des s tymi zubami 🤐

melissa1604
autor
23. dec 2020

@avril299 Ďakujem krásne určite dám vedieť ,je je to hrozné radšej by som znášala bolesť brucha ako toto... dúfam dúfam..

bona69
23. dec 2020

@melissa1604 ja som si pri Tom trhani hovorila, že by som šla ešte raz radšej rodiť ako toto🤦😂

melissa1604
autor
23. dec 2020

@bona69 tak mali ste aj vy potom veselo s tými zubami 😅

iveta71
22. jún 2021

@renatka100
Googlila som, čo so zápalom okostnice a preštrikovala som sa až sem a chcem ti poďakovať. Týždeň som v neskutočných bolestiach, ešte aj v tom teple 35', uz som myslela, že to nedám od bolesti. Vybrala som dvoje atb a zjedla asi 40 tabletiek a ten tvoj Flektor sa mi zdal celkom dobrý nápad a naraz mam pocit, ze som sa znova narodila. Vďaka za radu. Po týždni neskutočná úľava