Sklerotizácia cievok na nohách v Trenčíne. Poradíte chirurga?

moncicak28
13. feb 2015

Ahojte ... vie mi niekto odporučiť cievneho chirurga v Trenčíne, ktorý robí sklerotizáciu žiliek, tzv. vetvičiek na nohách? Ďakujem pekne

olivia6
13. feb 2015

miroslav širila, vraj je dobry.

kiki68
13. feb 2015

ja to neodporucam, u man to dopadlo katastrofalne, takze zachrana jedine laser. Tiez som bola u cievneho, dokonca po znamosti, ale nejako to nedopadlo dobre. Kamoska si to hned dala laserom a ma to krasne. Ne jak ja,co som najprv absolvovala toto a vysledok otrasny....cele rozpraskane este viac na niektorych miestach...

stradivariuska
13. feb 2015

Ja som to absolvovala pred mesiacom, zatial super. Robila mi to Dr. Sirila ambulante v Trenčíne. Bála som sa toho strašne ale nie je čoho. Bezb olestne, akurat treba nosiť pančuchu 3 meisace Cena 220EUR

dadushka007
13. feb 2015

kiki68 prosim ta a kolko si platila za sklerotizaciu a kde to bolo a nevies kolko stoji laser? ja sa chystam na to v ba ale neviem v akych sumach sa to pohybuje...a pancuchy treba nosit aj po laseri?

zuzikboc
13. feb 2015

Ja som zrovna včera bola v chirurgickej ambulancii u MUDr. Gyüttmenta, hneď vedľa polikliniky na Juhu. Mala som už ale absolvované sono žíl a on mal rozhodnúť, či bude treba operácia, alebo bude ešte stačiť sklerotizácia. Usúdil, že stačí sklero (už som to raz absolvolala pred 15 rokmi na inej časti nohy a tam mám absolútny pokoj 🙂) a tak mi predpísal roztok a objednal ma na napichnutie injekcie. Bola som finančne nachystaná na penovú skleo, alebo operáciu (každé cca od 200 EUR vyššie) a bola som milo prekvapená, že na mne nechcel zarobiť (je to súkromná amb.) a sklero prepláca poisťovňa. Bol milý a všetko mi popri vyšetrení vysvetľoval.

monnniiika
25. okt 2016

Dobry den, sklerotizaciu vam preplatila poistovna? Ja si mam v lekarni vybrat ten injekcny roztok a vravel doktor ze to vyjde na 52 eur... Aku mate poistovnu, ak sa mozem opytat?

jakubjakovae
3. sep 2020

@moncicak28 boli ste niekde na tej sklerotiazacii?