Skúsenosti s Alventou

esselte
1. nov 2020

Ahoj, beriem alventu vyse mesiaca, prvy mesiac som brala 75 mg rano a teraz beriem ešte aj na obed 75 mg, k tomu lexaurin 1,5 mg rano, na obed a vecer 3 mg a kventiax, rano a večer, ukázali sa mi teraz znova úzkosti, aké mate skúsenosti s alventou, je to dobrý liek? Predtym som brala 4 roky paretin, ďakujem

halabolka
1. nov 2020

@esselte ja ju beriem 7 tyzdnov. Na zaciatku 150mg rano, po 4 tyzdnoch navysenie na 225mg. Po 6 tyzdnoch brania som citila zlepsenie, citila som sa po rokoch skvele. Tento vikend sa mi uzkosti vratili, netusim preco, ale verim ze ako prisli, tak aj odidu

esselte
autor
1. nov 2020

@halabolka aj mne sa prresne tento vikend vratili, ja beriem zatiaľ 150 mg, ale budeme navysovat, citila som sa tiez uz fajn, tsk asi tie úzkosti teraz nebudu liekmi, aspon dufam

halabolka
1. nov 2020

@esselte mna to chytilo pocas cakania v rade na testovanie. Dusila som sa tam a prepadla ma uzkost. Ale ja ju beriem proti socialnej uzkosti, takze asi si tu situaciu moj mozog vyhodnotil ako by som bola v nebezpecenstve 🤦🏽‍♀️🤷🏻‍♀️

esselte
autor
1. nov 2020

@halabolka ja ju beriem na panicku úzkosť

esselte
autor
1. nov 2020

@halabolka mne cez týždeň bolo super, prišla sobota ráno a palenie na tele, potenie, uz to bolo tu, po liekoch trocha prešlo, ale dnes bolo ešte horšie, asi na to príliš myslím

halabolka
1. nov 2020

@esselte treba si zamestnat mysel, u mna je to vzdy najhorsie, ked sa v tom zacnem sparat a rozoberat, preco to zase prislo..

esselte
autor
2. nov 2020

@halabolka ved prave, ked som v práci, zlepsi sa to, ale ked to pride a ja som sama doma, len to dookola riešim,neviem sa na nic ine sústrediť, minule mi v praci rano bolo ozaj otrasne, ale musela som to prekonať, asi po hodine, co som prisla di práce sa to začalo ukludnovat, lekarka vraví, ze mne nerobi dobre, ked to na mna pride a som doma, viac to prepukne, lieky poctivo beriem, tak musia ako tak zaberat, to ja mam taku povahu, poddavam sa tomu

esselte
autor
3. nov 2020

Alventu mi lekarka dvihla rano na 150 mg a na obed 75mg, povedala, ze ma s alventou velmi dobré skúsenosti, ze by mala pôsobiť proti úzkosti aj zlepšiť naladu, zvýšila mi aj kventiax

mirka_8
19. feb 2021

@halabolka ja sa tychto liekov bojim mam alventu 75 uzivam ju tri tyzdne zacala som neurol na noc a nic sa mi nechce

simonkaskopova
29. júl 2023

@halabolka ahojky beriete stále alventu? Aku dávku mate tiež mám 150 Dr chce abi som navýšila na 225 mam stoho strach

simonkaskopova
12. aug 2023

@halabolka ahojky po navýšení na 225 ako ste sa cítili ja práve navyšujem na 225 osmi deň mam pocit ze mam viac úzkosti kedi mi zaberie bojím sa ze mi bude horšie kedi to prejde tie nežiaduce

fando
21. jan 2024

@mirka_8 ten neurol je hnus aspoň pre mňa