Skúsenosti s liekom Norethisteron zentiva

marosko08
26. jún 2012

ahojte dievcence.chcem sa spytat,ci ste niektora uz uzivali NORETHISTERON zentiva.ci Vam pomohol,ci ste z neho nepribrala a v akych davkach ste ho brali????ja to beriem koli castemu krvacaniu,aj ked uz mam po prvidelnom mesacnom cikle..dakujem za odpovede.kata

zdravazena
8. aug 2018

Ahojte... Baby prosim mam dostat kramy 11 augusta a chcela som 2 az 3 dni pred nimi začať brat norethisteron no ale dnes rano som zacala menstruovat ale dala som si tu tabletku... Myslite si ze ked budem brat dalej tie tabletky ze sa mi zastavia?

kendys
19. nov 2018

Ahoj zienky nemate niektora SURNE na predaj cele balenie alebo aj nie cele ale naj cele norethisteron?Kupim ihned surme prosim
0904220323

kendys
13. jan 2019

Ahojte baby nemate niektora na predaj nutne surne cele balenie norethisteron kupim hneeeed

alina96
6. feb 2019

Ahojte, kúpim Norethisteron ak by niekto mal aj otvorenú krabičku píšte mi 😊 ďakujem pekne

kikuska717
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kendys
13. apr 2019

Ahoj zienky nemate niektora SURNE na predaj cele balenie alebo aj nie cele ale naj cele norethisteron?Kupim ihned surme prosim
0904220323

alina96
13. apr 2019

Ahojte, ak niekto nepotrebný norethristeron aj otvorenú krabičku tak beriem !! Správa. Ďakujem

alina96
10. máj 2019

Ahojte baby, súrne niekto na predaj aj otvorenú krabičku ? Dosť to ponáhľa. Ďakujem krásne 🙏🙏

katka0123
11. jún 2019

Kedze mi menstruacia vychadzala presne na dovolenku pri mori, skusila som norethisteron o mesiac dopredu. Nechcela som riskovat neziaduce ucinky a neisty ucinok.
Vysledok: Splnene ocakavania, cyklus posunuty o tyzden neskor, tri dni po vysadeni tabletky. Takze teraz mi vychadza dalsi, mimo dovolenky pri mori. ...ak sa mi nerozhadze. Ups. To je super.
Negativa: cely tyzden, co som to brala, som sa citila ako pred menstruaciou. Nic hrozne, v pohode zvladnutelne, ale predsa ista miera nepohody (nervozita, krce, naliate brucho). Dobre, ze nie pocas dovolenky. Je dobre to skusit vopred.
Menstruacia bola silnejsia, co si vysvetlujem dlhsou tvorbou stielky maternice.
Zaver: nelutujem, no mam respekt. Je to hormonalny zasah, naozaj uzivat vo vynimocnych pripadoch. U mna prvy krat v zivote, deti mam "odrodene". Nema sa brat, ak je v plane tehotenstvo, alebo ma zena zdravotne problemy.

vamajka
17. júl 2019

@katka0123 prosim ta a ten dalsi menzes si dostala v pohode nerozhadzalo ti to cyklus? Ja som sa zbadala neskoro a 28.7. ideme na dovolenku a mala by som dostat 27.7. tak som ho chcela zacat uzivat 24.7. no teraz vaham kvoli tym neziaducim ucinkom

katka0123
17. júl 2019

@vamajka ahoj, nerozhadzalo. Kazdy ma iny hormonalny obraz. Neziaduce ucinky som mala minimalne, ale kedze som skusala ten liel prvy krat, chcela som si to "odskakat" doma. Nic strasneho. Mierny pocit nafuknutia, alebo zavodnenia a menstruacia po vysadeni bola silnejsia, co pripisujem vyssej stene stielky maternice.

kendys
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kendys
10. jan 2020

Ahoj zienky nemate niektora SURNE na predaj cele balenie alebo aj nie cele ale naj cele norethisteron?Kupim ihned surme prosim
0904220323

chrobacik41
25. jan 2020

Ahojte dievčatá, prosím ak by mala niektorá na predaj celé balenie norethisteronu, kúpim,súrne . Prosím píšte do súkromnej správy. Ďakujem veľmi pekne .

mamina06
16. júl 2020

Neviem, či tu ešte niekto chodí, ale neviete poradiť, keď som ho chcela na posunutie a mrcha prisla skôr, čiže ho beriem len jeden deň, pokračovať v tom, pozastavy sa aspoň, alebo vysadiť?
Ďakujem

kikuska717
31. júl 2020

Kupim cele/aj nacate balenie. Ďakujem

zuzka148
30. nov 2020

@miriam11 ahoj, prepáč, viem, že je to stará diskusia🙈 Ale podarilo sa ti niekam posunúť s liečbou? Zistila si, kde bol problém? Mám podobnú situáciu.

barboraule
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1lenka_
24. jan 2024

Ked citam co citam tak to radsej stornujem celu dovolenku a nie, aby som nespavala pre otazku ci si tieto lieky nasadit ci nie, Je to totalny chemicky humus ( negativne skusenosti od zien prevladaju) ako antikoncepcia, niekto sa v zivote z vedlajsich ucinkov nedostane alebo to trva mesiace az roky viem podla seba ked na sebe driem uz dlhodobo. Nechcem byt pokusnou krysou alebo dufat v stastnu loteriu, ze ja budem ta, ktorej to neuskodi a nebude mat po vysadeni po dovolenke problemy ako citam u inych, to radsej vyskusam tie tampony samozrejme bio nie vyrobene lepidlom a inym shitom alebo ak mi ma byt zle pred odchodom tak to radsej stornujem, lebo nejde len o to, ze prasok na bolest zaberie, ale to nepohodlie, to nemoct si naplno vsetko uzit. Ach!!! A to som planovala ako hlupa, ze svoje dni mat nebudem a prave naschval mi meskaju ked mam o 3 dni cestovat takze nikdy tie rozumne nehadzte vinu na seba, ale na toho tzv. kretenskeho stvoritela celych zenskych dni!!!