Skúsenosti so striami

renzsi
16. sep 2013

Mamičky, poraďte mi prosím, čo robiť, keď mám popraskané brucho, vytvorené strie aj keď som si natierala brucho. Som v deviatom mesiaci tehotenstva a je to veľmi nepríjemné, svrbia tie strie. Čo ste robili vy, čo ste používali? Ďakujem

livocka21
16. sep 2013

@renzsi hmm asi ta sklamem, mne nepomaha nic....:(

veroninika
16. sep 2013

@renzsi vraj je dobry Bi - oil chcem ho skusit, cena cca 10 eur

renzsi
autor
16. sep 2013

@livocka21 Poraď niečo čo všetko si si už vyskúšala.

renzsi
autor
16. sep 2013

@veroninika Kde to môžem kúpiť?

veroninika
16. sep 2013

@renzsi napr, pipulka24.sk

veroninika
16. sep 2013

@renzsi este predtym, ako si ho kupim, pouzivam Excipial tel. mlieko a zlepšuje sa mi to, strie uz níe su take výrazne
Kupis ho v lekarni, cena 5Eur

katka1981
16. sep 2013

@renzsi, natieraj si ich pre dobry pocit, ale na strie nepomoze zial nic, trhaju sa aj hlbsie vrstvy koze a tam krem neprejde. Normlane v dobrom zavidim babam, kt. strie nemaju ani nikdy mat nebudu, ajkeby pribralo 100 kg.

tova
17. sep 2013

nemam absolutne ziadne strie, nicim som brucho nenatierala pocas tehotenstva lebo som myslela ze pri dvojickach neni sanca aby som strie nemala. A nakoniec strie ziadne a pritom deti boli velke 3.2kg a 3.5kg cize bruho bolo meter predomnou. Ale vela pij vody a natieraj modrou indulonou

evka555
17. sep 2013

ja natieram bielou lekárskou vazelínou, tuším 2,50 stojí v tescu a zatial super, som v 7.mesiaci, ale naozaj pravidelne ráno večer a ešte aj počas dňa ak mám pocit že mám kožu vyschnutú

ladybirdddka
17. sep 2013

ahoj, ja natieram vecer pred spanim EUCERIN špeci olej pre tehotne na strie (kúpiš v lekárni), viem, ze sa sklada z viacerych druhov olejov - argánový, olivový, etc. a zatial v pohode. Mala som strach, ze mi strie vykuknu hned ako zacne rast brusko, lebo ja mam strie uz od 15rokov, stehna, zadok, aj na kolenach, lebo som veľmi vysoká, pritom ale štíhla a brusko s tymto olejom SUPER !!! Uvidime však v neskoršom týždni ešte 🙂

dancul177
17. sep 2013

@ladybirdddka ahoj aj ja som s nim natierala a je velmi dobry, ziadna stria na bruchu. Predtym som pouzivala bio-oil a ten tiez bol super. Ale baby ak vam smiem poradit, natierajte si aj prsia, lebo ako som porodila a zacala kojit, tak sa mi strie porobili na prsiach a nedoslo mi ze aj tam sa mozu vytvorit.

renzsi
autor
18. sep 2013

Ja som si tiež pravidelne natierala aj brucho aj prsia, a len teraz sa mi vytvorili v poslednom mesiaci strie na brušku a strašne to svrbí, 😖 😝 čiže by som potrebovala niečo, aby to tak nesvrbelo, lebo niekedy sa to nedá vydržať. Ďakujem za všetky vaše rady. 🙂

gabyvt
19. sep 2013

Skús šípkový olej saloos, je naozaj výborný na strie, jazvy, vrásky. Ja osobne si ho objednávam cez internet a nedám naň dopustiť.

sandruska56
4. feb 2015

zdravim damy chcem sa vas spytat ci mi neviete niektora povedat ci ste sa ohadzali po natierani bi oil... pouzivam to 5 den a strasne ma to svrbi tam kde si to natieram brucho a stehna a vyhadzalo sa mi to malimi bodkami mam ich asi tisic.... tak neviem ci to mam pouzivat dalej alebo to zahodit.... dalal som zato vysse 11 eur je mi to luto vyhadzovat.... poradte mi prosim dakujem :D

milota164
11. apr 2016

ja som bola velmi spokojna s kremom proti striam od Bepanthenu, hydratuje zvlacnuje a pomahal mi aj pri svrbeni bruska.

lilu74
9. sep 2016

Mna pocas tehu tiez zvyklo svrbiet brusko natierala som si ho 2x denne bepanthenom, ktory mi svrbenie zmiernil a ku koncu tehu som si ho kremovala pre istotu aj 3x aby sa mi strie nevytvorili a nevytvorili☺

bee_1
29. dec 2016

skvelý je kokosový olej ja som objenavala cez notino.sk lebo som videla ze tam maju zlavneny cez kupony http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/ kokosovy olej ma skvele hydratacne ucinky a pri dlhodobom pouzivani ma vplyv aj na strie