Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Skúsenosti so žihľavkou

bicigel
6. jan 2016

mate dakto skusenosti s touto kožnou chorobou žIHLAVKA

gabona1
8. jan 2016

Ahoj, ja mám a dosť veľké. Mala som ju dvakrát. Začala mi z ničoho nič, keď som dokojila dieťa. Trvala 2 roky. Chodila som po vyšetreniach, nič nenašli. Ako mi začala, tak aj skončila: zo dňa na deň. Mala som dva roky pauzu a potom zase začala. Tiež som ju mala cca dva roky a prešlo to. Bolo to hrozné, mala som ju po celom tele, mávala som aj opuchy očí, pier. Katastrofa. Nerada na to spomínam. U mňa sa to uzavrelo ako hormonálna nerovnováha.

bicigel
autor
8. jan 2016

A ako dlho ste ju liecili tyzden dva mesiac lebo pre mna to je hrozne mala som ju po pleciach na tvari po rukach vsade my to zmyzlo iba po rukach sa my to slabo hoji iba ich obvezujem na moc a masti m a co vam ake lieky zaberali

pipinka4
8. jan 2016

@bicigel ja som ju dostala z jablcneho octu bo som alergik a ze alwegici su nachylnejsi na kysle vtedy som ho pijavala skrz dietu a sups zihlavka ale zeby som ju mala dlho to nie. Hned ako sa mi vyhodila som si dala predpisat lieky na alergiu a zihlavka bola fuc.

bicigel
autor
8. jan 2016

A ake nazov lieky zabrali aj daku mas ste mali

dijefcatko
8. jan 2016

ja mávam prejavy žihľavky ako alergickú reakciu na penicilín. liečili kadečím, pichali mi kortikoidy, štopali ma dithiadenom, fakt kadečím. pomohli mi až homeopatiká.

pipinka4
8. jan 2016

@bicigel nie ja som s tym bola len u obvodnej nie u koznej klasicky zodac som jedla nic extra.

bicigel
autor
8. jan 2016

No vet aj ja to uzivam kozny my to dal a este volaku miesanu mast

bicigel
autor
8. jan 2016

Aj v nemocnici si na to bola a tie homeopatyka to je ten liek ci

Tu začni písať odpoveď...

Odošli