Slabá a krátka menštruácia

snehulienka82
16. máj 2018

Potrebujem poradit ohladom MS. Pred porodom som mala zhruba 4 dni a minula som cca 1 balik vloziek. Po porode som rok MS nemala a potom asi pol roka som mala silny menzes, ktory trval 5-6 dni. Teraz posledne mesiace mavam slaby menzes, 1 den silny, na 2.a 3.den mi stacia 1 max 2 vlozky a potom este 2 dni mam spinenie. Chceli by sme druhe babo, ale obavam sa, ze to nie je v poriadku. Moj lekar je ale dlhodobo PN, zastupujuci

snehulienka82
autor
16. máj 2018

... riesi iba tehotne zeny. Asi by som mala najst noveho gynekologa?

zeytin
16. máj 2018

Nie som lekar, ale myslim, ze to je ok. Ja som to tak mavala a mam 3 deti 😁 Menzes kazdych 26 dni a 3 dni 😁 to boka cista parada oproti tomu, ako to mam teraz... Kazdych 21 dni a 5+2dni...

pininka
16. máj 2018

Tak si asi z tych stastnejsich. Moja svagrina aj segra tiez mali silnejsie ms a teraz po porodoch maju ledva 2 dni a aj to slabunku. Ja naopak. Aj po tretom porode stale silna, 5 dni,niekedy aj viac.

snehulienka82
autor
17. máj 2018

@zeytin tak super, ja som mala teraz tiez iba 25 dnovy cyklus. Este kojim malu, neviem, ci kvoli tomu sa nedari druhe, alebo kde je chyba...

titla
17. máj 2018

Sila a intenzita MS sa môže v priebehu života ženy meniť (pozorujem to i sebe). A hlavne vplyvom hormonálnych zmien. Niekde som raz dokonca čítala, že sila a intenzita krvácania (pokiaľ nejde vyslovene o extrém) nemá vplyv na plodnosť ženy. Podľa mňa je to u teba o.k., ale na tvojom mieste zvažujem zmenu gynekológa a pre istotu by som s ním ten problém prekonzultovala.

zeytin
17. máj 2018

@snehulienka82 ja som otehotnela aj pri kojeni, ale vplyv to podla mna mat moze, predsa len su to hormony... Neuvazovala si o odstaveni dietatka?

viellik
17. máj 2018

Aj mne sa menštruácia dosť často mení. Keď som bola mladšia, tak som mala pravidelnú a aj mi rovnaký počet dní trvala, no teraz už vôbec nie. Myslím, že nie je dôvod na paniku🙂

snehulienka82
autor
17. máj 2018

@zeytin ale co by niebolo, ale mala potvorka chce furt cucat... myslela som, ze ked bude mat 2, tak skoncime, ale ona nie a nie

snehulienka82
autor
17. máj 2018

@titla dakujem, skusim niekoho najst.