Slabosť po operácii

jasu90
10. aug 2016

Ahojte...možno sa len chcem trošku poradiť. Mala som opakované zápaly močových ciest. Zistili mi zuženie močovej rúry, V piatok mi ju rozširovali pod celkovou nárkozou. čiže v ten piatok som len ležala, lebo som mala kateter zapojený. V prvé dva dni po som mala lepší pocit v oblati močenia. Teraz zase asi tretí deň pociťujem pálenie, nielen pri močení ale aj celkovo a zase to nutkanie na močenie, čiže také ako to bolo predtým. a nikdy som na operácii ešte nebola, takže neviem, aké to je, ale dnes je už streda a ja sa cítim neskutočne slabá, ja nič nevládzem, ale doslova nič... niekedy mám pocit, že ani nič neudržím v ruke, Ledva sa držím na nohách a keď som ráno umyla riad tak som prekonala všetky svoje sily...Len sedim a chodím len na wc, nič iné nevládzem, aj to mám pocit, že sa ledva držím na nohách. Nemáte skúsenost, dokedy môže trvať taká slabosť po, znama bola raz v piatok na operácii a v pondelok fungovala a dnes je streda a ja ani dnes neviem fungovať...
Ďakujem..

seahorse27
10. aug 2016

Toto treba konzultovat urcite s lekarom. Ak ta prepustili domov a ty si sa bezprostredne po operacii citila lepsie a teraz pocitujes taketo celkove zhrosenie stavu, tak urcite to treba riesit s dr. Nie si v kontakte s tym lekarom, co ta operoval?

jasu90
autor
10. aug 2016

@seahorse27 áno, on povedal, že mám prísť na kontrolu o 5 až 7 dní a ak to bude ale dobre, tak ani nemusím. Takže zajtra sa tam chystám. Len som chcela vedieť, ako to je, lebo ešte som na operácii nebola, deti taktiež nemám, čkže ani pôrod za sebou nemám a aj piaty deň po sa cítim neskutočne slabá, že som rada, že sa držím na nohách. No a to nutkanie prišlo zase asi od pondelka, prvé dva dni po sa to celkom dalo

saka90
11. aug 2016

Ono po týždni by to už malo byť lepšie. Zajdi na kontrolu. Škoda, že ti nikto neodpisal aku ma skúsenosť..

maruska.s
Autor odpoveď zmazal
Zobraz