Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Slabšia menštruácia a užívanie HAK

sarinka2012
22. jan 2019

Dievčatá čo užívate pravidelne antikoncepciu, mala by som otázočku 🙂 beriem ju teraz po dlhšej pauze cca 2 roky, (asi to nie je dôležité ale pre upresnenie brala som ju od 15-23, potom 7 rokov pauza a teraz znova) Vôbec s nou nemám problém, žiadne hormonálne zmeny, nálady, priberanie, MS som mala vždy pravidelne od dobratia platu do 3-4 dni a presne cele dva roky v rovnakej sile, počte dní, ako cez kopirák proste 🙂 Teraz sice prišla ako mala na čas ale bola velmi velmi slabunka, nechcem zachadzať do deteilov 🙂 len stručne pre upresnenie, nebolo to len špinenie ale normalne klasická krv len asi v tretinovom množstve ako zvyčajne, trvala 3 dni a potom nič a čo bolo príjemne ale zvlaštne nepotrebovala som ani jednu tabletku a to si obvykle musim dať aspon 3-4 počas prvých 3 dní MS aby som fungovala/zaspala a pod. Moja otázka je či máte takú skúsenosť a či to niečo zdravotne znamenalo. Ešte čo ma napadlo trošku som zmenila stravu, pijem viac vody, začala som cvičit - čo teda nebola nič z toho moja parketa 🙂 ale nedržim dietu ani sa netýram v posilke, len či to telo nemohlo po rokoch lemrenia vyhodnotiť ako krizový stav že pozor ty si sa po rokoch aj pohla :D a teda ma nechcelo zaťažovať ešte silnou MS. ďakujem vopred za Vaše skusenosti 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli