Slabý zápal močového mechúra

dominikatomas
14. apr 2022

Ahojte. Bola s na kontrole s mocom a stale mqm akoby ,,slaby zapal m. Mechura". Predpisala mi ATB, ale hned rano mi z nich zacalo byt zle no katastrofa. Nevie mi niekto poradit okrme (bispetolu zktory som uz brala), nejake ine lieky ,.ktore su pohode a preliecia zapal? U som zufala, nechce sa ma to pustit hoci robim co sa sa.....

kathrin17
14. apr 2022

ja som brala kapucinku tinturu a pila caje z vrbovky malokvetej.....ziadne atb mi nezabrali, trapila som sa s tym dva roky a zabrala az kombinacia tychto dvoch veci...uz som mala nasadene az chemoterapeutika a vtedy som si povedala a dost a sla prirodnou cestou

lorin29
14. apr 2022

@dominikatomas žiadne ATB nezabrali... Zabral brusnicovy sirup

0silvia0
14. apr 2022

@dominikatomas blokurima, to si už skúšala?

e1i
14. apr 2022

@dominikatomas pre nasadenie antibiotik je dôležitá kultivacia moču, co z neho vyjde aka bakteria a nasadenie spravnych citlivych antibiotik. Naslepo je to beh na dlhe trate a mlze vzniknut aj rezistencia. Mne okrem atb pomohol urinal d manosa

macikovaiveta
14. apr 2022

@dominikatomas skúste urologických čaj 3 krat denne

jjanulienka
14. apr 2022

Čo najviac pi, ja som mala zápaly nonstop mohli mi oblickove kvapky od valovica

stanulienkat
14. apr 2022

Mudro, ze sa radis pri takejto zalezitosti s mamickami na Mk a nie s lekarom.👏👍
Biseptol su na mocaky ucinne atb. Musi sa jest po jedle,vynechat mliecne vyrobky a uzivat probiotika. Liecba MUSI trvat aspon 7 dni. Ak sa nepreliecis atb, je mozne, ze sa ti to bude vracat a budes mat chronicke tazkosti. Az potom ber na vedomie vsetky ostatne rady z mk, co sa tyka vyzivovych doplnkov a pitneho rezimu. Cudujem sa, naco chodite vobec k lekarom, ked na Mk uz zeny aj liecia.

dominikatomas
autor
14. apr 2022

@lorin29 a toto nezabera?

dominikatomas
autor
14. apr 2022

@lorin29 sa sa kupit aj v lekarni ci to je normalne dostupny sirup

dominikatomas
autor
14. apr 2022

@0silvia0 nie co to je

dominikatomas
autor
14. apr 2022

@e1i doktorka povrdala ze je to skabi zapal ale nie je ista ci to nie po covide preto po dnesnom rane co mi bolo z atb zle ho uz nebudem brat. Chcem aby sa to preliecilo bez toho aby zatazilo zaludok . .. pojem caj urosept vraj velmi dobry a rozmyslam nad liekmi urinal

dominikatomas
autor
14. apr 2022

@stanulienkat neboj sa radila som sa aj s doktorkou. Urcite nebetiem vsetko odtial .ak nemas k tomu nic ptosim ta nekomentuj to. Vdaka.

lorin29
14. apr 2022

@dominikatomas mne ten urinal absolútne nezabral... Malá som 3 balenia antibiotík potom som vyskúšala toto a nakoniec mi mama poradila ze jej vždy zaberal brusnicovy sirup tak som si dala ten a ten mi zabral.. Ano dá sa v lekárni

dominikatomas
autor
14. apr 2022

@lorin29 tak dobre akusim ho teda

dominikatomas
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lorin29
14. apr 2022

@dominikatomas tento som mala

0silvia0
14. apr 2022
dominikatomas
autor
14. apr 2022

@0silvia0 dakujem krasne

dominikatomas
autor
14. apr 2022

@lorin29 dobre skysim kupit vdaka,snad mi zaberie nechcem atb. A ako si zistila ze ti zabralM

lorin29
14. apr 2022

@dominikatomas ja som mala zavedeniu infekciu počas sekcie... Takže som cítila tlaky pri močení, stipanie až rezanie, mala som krv v moci a toto mi zabralo nie síce hneď aké po niekoľkých dňoch som mala pokoj.. Teraz keď ma to chytí si vždy dám len toto

dominikatomas
autor
14. apr 2022

@lorin29 ja nemam stioanie ani bolenie ,ani skrabanie ani tlak. Mala som len troxha krvii v moci a trocha hnisu ,javi sa to ako podchladenie..takze uvidim

dominikatomas
autor
14. apr 2022

@lorin29 a takisto ma bolia krize. Ale teraz mam aj ovulaciu silnejsiu tak neviem ci to suvisi aj s ttm

lorin29
14. apr 2022

@dominikatomas no pri ovulácii bývajú bežné bolesti

dominikatomas
autor
14. apr 2022

@lorin29 ale krv v moci a hnis asi nie. Ale vdaka za typy. Dufam.ze to dobre dopadne

lorin29
14. apr 2022

@dominikatomas no hnis určite nie ale krv som mala tiez
Možno by bolo dobre cystoskopiu spraviť ak nič nezaberie

dominikatomas
autor
14. apr 2022

@lorin29 sala som su urosept caj . Tak uvidim