Slúchadlá alebo štuple do uší na spanie

anos18
13. feb 2022

Ahojte, máte overené slúchadlá alebo štuple, cez ktoré naozaj neprenikne hluk? Mám hlučných susedov, aj dnes vôbec nemôžem spať. Mám obyčajné penové štuple,niečo to pomôže,ale nie dostatočne,ako by som potrebovala. Čítala som o nejakých slúchadlách, čo prehrávajú zvuky mora, prírody.... , ale nemalo to dobré recenzie. Máte niečo overené, buď slúchadlá alebo štuple? Ďakujem 😊

barbi28
13. feb 2022

@anos18 mám nice boy a na večer som si do nich púšťala meditáciu hudbu keďže som mala tiež dementných susedov😂 vydržia cca 6 hodín hrať a nepočula som nič cez nich

greta2017
13. feb 2022

@anos18 tieto stuple ked su spravne zavedene nepocut NIC. Su to penove stuple ale rovno skosene z oboch stran

sszuzu8
13. feb 2022

Dávam si hudbu na minimálnu hlasitosť. Utlmi zvuky zvonku a reálne hudbu nejak nepočuť. Mam klasické káblové sluchátka. Štuple sú tvrdé do uší a ráno bolia

bibina32
13. feb 2022

@anos18 jedna žienka tu odporúčala tieto.

anos18
autor
13. feb 2022

@greta2017 takéto mám, ale počujem cez to,aj keď si ich poriadne prstami upravím a vložím do ucha

brembo
13. feb 2022

@anos18 silikónové,lahšie sa zavádzajú a sú viackrát použiteľné. Tie penové si zrejme zle zaviedla,lebo inak majú dobrú účinnosť. Problém je,že potom ráno nepočuješ budík.
Respektíve sú bt slúchadlá,ktoré utlmia okolitý zvuk a majú skvelý zvuk. Ale su dost drahé.

brembo
13. feb 2022

@anos18
www.solik.sk. Zatkové chráničesluchu so šnúrkou Ultrafif-UF-01

petkasaurus
13. feb 2022

@anos18 ahoj, ja uz som to tu aj viackrat pisala.. Mam svoje uz "odstuplovane" a roky pouzivam tieto.. Len bacha na hygienu, treba ich umyvat kazdy den a aj usi vatovymi tycinkami kazdy den. Tieto nevypadnu z ucha a teda tlmia veľmi dobre a budik pocujes. Tieto su aj makkucke narozdiel od tych, co vyzeraju podobne.

savanna
13. feb 2022

Susedia este o pol 3 v noci robia hluk? V prvom rade by si mala s nimi urobit poriadky, pripadne zavolat policiu, mozno potom nebudu potrebne ani tie stuple.

anos18
autor
13. feb 2022

@savanna Áno,robia si, čo chcú, ako keby tu boli sami. Problém je, že ja s nimi susedím cez stenu tej miestnosti,kde spím. Ostatní susedia ich počujú, len keď búchajú s nabytkom, alebo čím. Ale keď vykrikujú, nahlas sa bavia a smejú, to počujem len ja. Oni sú tam v prenájme, už sa to viackrát riešilo s majiteľom bytu, ale nič. Polícia tu bola raz. Ten chlapík v podnájme je agresivny človek, ťažko sa s nimi m niečo rieši.

anos18
autor
13. feb 2022

@petkasaurus ďakujem, vyskúšam.

marcellka32
13. feb 2022

Zakaždým volať políciu, rušenie nočného kľudu..od 22-6 má byť stiseny tv a hudba a rozprávať tichšie, nehulakat, nerehotat

anos18
autor
13. feb 2022

@marcellka32 nuž, popravde mám z neho strach. Keď sa vadia,zvykne vykrikovať, že to všetko podpáli, začínaj si s takým človekom. Neviem,čoho je schopný, to sa nedá nikdy predvídať

marcellka32
13. feb 2022

@anos18 ale prosím ťa, čo by podpálil, to sú také kecy v kleci...len sa vyhráža, aby si sa zľakla, on nebude vedieť že ty si volala políciu . ostatným susedom to nevadí?

anos18
autor
13. feb 2022

@marcellka32 nie vždy sú to kecy. U nás v rodine podpálili podnajomnika v byte, nepodpalil to síce podnajomnik, ale v činžiaku im poliali dvere benzínom a zapálili. Veď ľuďom dnes preskakuje.

anos18
autor
13. feb 2022

@marcellka32 už som písala,že ostatní susedia počujú len to, keď robia randal s nábytkom,alebo s čím búchajú. Keď sa smejú, vadia alebo sú hluční, to počujem asi len ja. Ja som vedľa. Pod nimi a nad nimi sú susedky, ktoré sú dosť hluché

marcellka32
13. feb 2022

@anos18 chápem..a hodiť oznam do schránky sťažnosť na hluk, podpis vaši susedia by nezabralo?

anos18
autor
13. feb 2022

@marcellka32 už riešil domovník s majiteľom,že sa ide spisovať petícia proti nim, nech ich vysťahuje, pomohlo cca na dva týždne. Takže neviem,či by pomohol oznam do schránky. Zajtra asi zavolám zasa majiteľovi. Je to hrozné, že takí šibnutí ľudia dokážu znepríjemniť život normálnym ľuďom a slušnosťou s nimi nič neporiešiš

tncka
13. feb 2022

@anos18 ja by som riesila susedov nie sluchatka

anos18
autor
13. feb 2022

@tncka debilov neporiešiš

anos18
autor
13. feb 2022

@brembo Ďakujem 😊

simca06022011
13. feb 2022

no ja mam take penove, hladke, ako keby silikonove a nepocujem s tym nic... len ich treba dobre zalozit.

anos18
autor
13. feb 2022

@simca06022011 nevieš pridať foto?

simca06022011
13. feb 2022

Taketo obycajne si to, popravde ine som neskúšala 😁 ja mam chrapajuceho chlapa vedla a kohuta ood oknom, cize preto potrebujem 😁
Inak by si mohka ešte porozmyslat nad presťahovaním postele... Mozno.

anos18
autor
13. feb 2022

@simca06022011 áno, uvažujem o presťahovaní do inej miestnosti,lebo takto to dlho nevydržím

brembo
13. feb 2022

@anos18 rado sa stalo.

lilitela
1. apr 2022

@barbi28 Ahoj, daj prosim ta model a ako ti sedia?

barbi28
1. apr 2022

@lilitela Nice boy Hive Pods 2. Vieš čo ja sa nemôžem sťažovať. Nevypadávaju mi aj dobrý zvuk majú. Vydržia tuším 5-6 hodín na jedno nabitie. A dostupná cena teraz idu tuším od 35€

laurika999
2. apr 2022

@simca06022011 Takéto isté používam aj ja. A nedám na ne dopustiť. Vyskúšala som aj rôzne iné, ale tieto sú naj.