Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som 9 týždňov po sekcii a nemám menzes

lubibubi
28. júl 2015

Zdravim, maly ma 2 mesiace a tyzden, nar sekciou.. kojeny 3-4 tyzdne, viacej nam neslo..menstruaciu som este nedostala, teh test negativny..mam to uz riesit s lekarom alebo este pockat cca 2-3 tyzdne?..bola by som rada keby ste napisali podobne skusenosti..dakujem..

galixx
28. júl 2015

Este pockaj, prip. Skus len zavolat lekarovi ked ta to ukludni. Ja sice kojim ale myslim ze aj ked nekojis tak ono to chvilu potrva kym ti po porode nabehne cyklus, ved len teraz ti skoncilo sestonedelie

jojake
28. júl 2015

Ahoj, kludne lekarovi zavolaj, ak mas pochybnosti, ale moj nazor je, ze je este skoro. Ja som po oboch sekciach dostala menstruaciu po cca 6 mesiacoch.
@lubibubi

sestricka52
28. júl 2015

ja som menzes dostala 6m od sekcie.este by som nestresovala.

dobromila1111
28. júl 2015

Ja som rodila prirodzene, no tiez sme sa nekojili. Ms som dostala len na vyvolavacku,hned na to hak. Po vysadeni sa mi cyklus nedal do normalu,potom som lutovala,ze som nepockala,kym sa po porode obnovi sam. Aj ked to bolo uz skoro pol roku..ak chcete,chodte k dr,nexh vas pozrie,ci je vse ok a ak ano,len pockajte..idporucam pit alchemilku zltozelenu,prip. vit.E. ;)

marianna1203
28. júl 2015

@lubibubi

no ja som menstruaciu dostala az nieco po 2 mesiacoch.ale ja som mala uz aj kyretaz.bola si uz na kontrole po sestonedeli?ak nie chod cim skor aby si si bola ista ze je vsetko v poriadku

katyt
28. júl 2015

Veď to je ešte dosť skoro po sekcii. Ja som dostala menzes až po ôsmich mesiacoch, buď rada, že nemusíš ešte aj toto riešiť a zatiaľ máš pokoj. 🙂

lubibubi
autor
28. júl 2015

Dakujem za odpovede..po 600nedeli som bola na kontrole, bolo vsetko ok..len mam rada prehlad o veciach a trochu som z toho nesvoja..pockam este nejaky cas, ked nic tak pojdem k dr..

lubibubi
autor
28. júl 2015

@dobromila1111

A ten vitamin E v akej forme, su tabletky alebo sumive?

dobromila1111
28. júl 2015

Su to tabletky,take bobule oranzove alebo cervene myslim, neni to ani drahe.🙂

lubibubi
autor
28. júl 2015

@dobromila1111
Dakujem, zajtra skocim hned do lekarne.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli