Som chorá už vyše týždňa

lucia851
18. nov 2021

Ahoj som chorá už vyše týždňa kašeľ, bolesť hrdla, nádcha, slabosť. Antibiotika mi prvé nezabrali, zajtra idem k doktorovi. Co vám pomohlo sa z toho vylizat?

nikol873
18. nov 2021

vela vela vitaminov uzivam kazdy raz, ked mi je nieco taketo. a zvykla som si tiez kupovat taky kvalitny med a ten si davam po lyzickach.

mamina0078
18. nov 2021

Robil ti aj crp? Ak máš v sebe vírus tak antibiotiká ti nepomôžu skôr niečo na podporu imunity.

lucia851
autor
18. nov 2021

@mamina0078 nie nerobil, ale bral mi krv ci nemám zvýšené biele krvinky. Ci nemám zápal v tele

lucia851
autor
18. nov 2021

@mamina0078 na imunitu užívam všeličo a aj tak som chorá

mamina0078
18. nov 2021

Ja tento týždeň som mala rovnaký stav ako ty, pondelok a utorok som skoro celý len prespala a liečim sa theraflu (1 sáčok denne), pijem bylinné čaje a čaje so zázvorom, quercetin, echinaceový sirup, vit. D, accai berry https://www.naureus.sk/topvet-acai-berry-bylinn... B-komplex a už dnes sa cítim podstatne lepšie ale nasadila som si to hneď keď som sa začala cítiť zle.

andrejka1974
18. nov 2021

@lucia851 ja som mala taketo priznaky a tak som zasla na antigen a pozitivna a to mam 2 davky vakciny za sebou ja si davam bromhexin kvapky proti kaslu paralen vela caju ale aj tak je to cele naprd

lucia851
autor
18. nov 2021

@andrejka1974 ja pozitívna nie som, som sa testovala doma antigenom. Ja som to chytila od svagrinej a od synovcov. Ti tiež kašlu a bolo im blbo

jana005
18. nov 2021

@lucia851 negatívny antigen doma spravený vôbec nič neznamená.
My sme doma všetci pozitívni a dcére antigen stále vychádzal negatívny, aj keď už mala príznaky.
Až PCR jej vyšlo pozitívne.
Čiže na to by som sa nespoliehala.
Možno si ozaj negatívna, ale kľudná by som na tvojom mieste bola až po PCR

momi1_1
18. nov 2021

tiez by som radsej zbehla na ten test. vsak o nic nejde, len budes vediet, ze ci vlastne sa liecis na spravu chorobu. ten covid uz ma tolko kadejakych priznakov, ze mna moja doktora aj s prechladnutim posiela pre istotu na test.

majamat
18. nov 2021

veru skus ist an PCR. poznala som muza, v tazkom stave a Ag test opakovane negativny. potom ho otestovali inou znackou a hned vyskocila pozitivita.

lucia851
autor
18. nov 2021

@jana005 moja svagrina aj brat s deťmi boli na testoch a sú negatívny len majú laryngitidu a ja som bola s nimi v kontakte tak mam asi tiež laryngitidu

jana005
18. nov 2021

@lucia851 ok, ja len že pokiaľ v tejto dobe nemáš test, nikdy nevieš.

simca06022011
18. nov 2021

tak tyzden je malo... a na pcr si sa mohla objednat hned, sa divim, ze ta vobec vysetrili, ja som pred 2t ochorela, tyzden doma, a ku praktickemu som mohla ist az s testom...

simca06022011
18. nov 2021

Inak ak maju laryngitidu a ty "tiez", neviem pdla coho usudzujes, tak calciovy sirup, sirupy od kaslu, vitaminy.. salviovy sprej si mi kupujeme na hrdlo, nejake cmulacky... ale najlepsie je asi lekarovi zavolat

cecilia29
18. nov 2021

Mala som pred 3 týždňami to isté. Corona to nebola. ATB som nebrala lebo som si urobila domáci CRP test. Tak len tekutiny, vitamíny, sirupy od kašľu a pastilky na hrdlo a oddych. Pomohlo , ale skutočne hrozna viróza to bola. Dávno som takú nemala.

ninusa221
18. nov 2021

@lucia851 ahoj aj ja taham druhy tyžden je to čista katastofa.. ale mam antibiotika už 6 dní a taky fajn sprej som si kupila strepsils tušim sa vola

lucia851
autor
18. nov 2021

@ninusa221 ako ti je? Mne prvé antibiotika vôbec nepomohli, zajtra idem na kontrolu a asi mi dá ine

mariska1989
18. nov 2021

@lucia851 a ako dlho si brala ATB . Po ďalšie brala si len ATB alebo ešte niečo ?
Mne vždy popri ATB pomôže ešte k tomu dať liek plus kopu bilynkove čaje

lucia851
autor
18. nov 2021

@mariska1989 týždeň som ich brala. A dávam si aj sírup od kašlu. Aj bylinkové čaje pijem. Ja mam laryngitidu a zápal priedusnice

hennyinnsbruck
18. nov 2021

No ja ked som chora tak priemer 2t tiez nadcha kasel atd (bez teploty)…. Tak vyckaj trochu