Som ešte tehotná?

slavica311
27. feb 2013

mohla by som poprosit o radu a skusenosti, ktore stym mate. pred tyzdnom som mal pozitivny tehotensky test (4x). som ľ tyzdne po ocakavnej menstruacii a dnes som mala krv na nohavickach boli ma v podbrusku, teraz uz ziaden výtok. moze to nieco znamenat. dakujem......... bojim sa 😒

trasko
27. feb 2013

ahoj.fu moze ist aj o potrat.a to ta nechcem strasit,ale asi to tak bude.chod ku dokimu radsej.

kathrin17
27. feb 2013

@slavica311 sprav si este test a treba ist na krv...len ta ti povie, co sa skutocne deje.....tu to mozu byt len dohady....i ked kopec bab pocas tehotenstva spini, alebo krvaca.....

moischaaa
27. feb 2013

najlepsie spravis ak co najskor vyhladas lekara 😉

anjelicek26
27. feb 2013

@slavica311 - krvacanie nikdy nie je dobry znak, preto treba na pohotovost, za kazdych okolnosti. Trochu spinenia na nohavickach malo vela tehuliek a babatko donosili. Ale treba tomu aj pomoct - lieky na udrzanie a kludovy rezim. Utekaj k lekarovi. Nemusi byt neskoro.

luciasveckova
27. feb 2013

zajdi cim skor k lekarovi.ja som tiez tak krvacala a mala som potrat.nechcem ta strasit

luciannka83
27. feb 2013

Viac ti povie lekár. Určite by som za ním zašla.

soldi
27. feb 2013

@slavica311 ako pisu ostatne, moze sa jednat o potrat, ale aj nemusi.
keby slo o spontanny potrat tak krvacanie aj krce v podbrusku su silnejsie a pretrvavaju.
trocha krvi moze znamenat len prasknutu cievku a bolest roztahovanie zvacsujucej sa maternice. ale takto cez internet vazne tazko povedat, je to 50 na 50.

ak je to zacinajuci potrat, aj tak s tym nikto nic neurobi.
skus dodrziavat kludovy rezim, kup si ascorutin (davkovanie 3x1) a dufaj v najlepsie 🙂

awalancha3
27. feb 2013

@slavica311 ...urob si zajtra tehotensky test a apodla ciarky uvidis..... ak bude ovela slabsia ako tie predchádzajuce alebo ziadna, tak je to jasne 😒 a daj vediet

slavica311
autor
27. feb 2013

dakujem velmi pekne za rady a nazory, lezim, rano idem k doktorovi. dakujem

katra52
28. feb 2013

@slavica311 ahoj ako si dopadla?dufam,že dobre

kashka007
28. feb 2013

ja som krvacala v 7 tyzdni a to fakt dost, hned som bezala na pohotovost, nikto nevedel co to je ale dnes mam uz 2,5 rocnu dcerku tak netreba stresovat ale ani to podcenit a ficat k lekarovi

slavica311
autor
28. feb 2013

ahojte, dnes rano sa u doktora spustilo poriadne krvacanie, ale test HCG v krvi je nejednoznacny. zajtra idem na dalsi. doktor vsak nikde nic nevidel. uvidim zajtra.

slavica311
autor
28. feb 2013

@soldi smiem sa spytat? ako si dosla k tomu ascorutinu, to odporucil doktor tebe a zabralo, alebo ako?

mirka276
28. feb 2013

urcite utekaj k lekarovy, a najlepsie hned na pohotovost, necakaj do rana, moze byt neskoro. ja som mala to iste, dali mi lieky, infuzie a maleho som donosila. hoci som bola na rizikovom, Misko sa narodil aj trochu skor, ale je tu a zdravy. Držim palce,

soldi
28. feb 2013

@slavica311 ascorutin sa bezne predpisuje na krvacanie v tehotenstve, sluzi na spevnenie a stiahnutie ciev. Su to vlastne dva vitaminy- rutin a kys.ascorbova (vit.C)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre