Som po sterilizácii a mám bolesť v podbrušku

Ahojte.Mala som styk v juni.Bola som aj na gynde,robila som si testy a nic mi to nepotvrdilo,len sa cudne citim.Ma vacsie prsia,casto ma bolia a boli ma aj v pdbrusku..No myslim si,ze keby som bola tak by lekar v septembri nieco videl a testy som si robila nedavno,tak tez by to bolo na nich vidiet,ci nie?Okrem toho mam sterilizaciu.poradte mi prosim.Dakujem za odpovede.
sophia85
24. okt 2013
no po troch mesiacoch by si o tom určite vedela 😉
nativanativa
24. okt 2013
mas sterilizaciu .... upresni termin " mam sterilizaciu " , si nieco zavarala , alebo co ??? =-) =-)
babaker
24. okt 2013
@anicka38 v lekarni dostat zrkadielko....ak si oskaredela, si bezpecne v tom! 😃 😃 😃
aadulik2110
24. okt 2013
prázdniny sú až o týždeň.... doktor je väčší odborník ako nejaký koment na koňovi, nie? a keď nevidel - buď zmeň lekára alebo ho pošli na očné, keď si myslíš, že si v tom...
och
24. okt 2013
sa začali už prázdniny jesenné =-) 😃
nativanativa
24. okt 2013
@anicka38 vetry mavas pravidelne ked sa citis tam dole zle ?? ....
anicka38autor
24. okt 2013
celkom ano,ale ja citim akoby som tam kamen nosila,nieco tazke co ma tam tlaci.
@nativanativa
anicka38autor
24. okt 2013
@nativanativa mam tri deti cisarskym a robili mne sterilizaciu.
anicka38autor
24. okt 2013
@och ako to myslis s tymi prazdninami?
anicka38autor
24. okt 2013
@aadulik2110 nemam nejake priznaky,co yb mi to potvrdili.
nativanativa
24. okt 2013
@anicka38 a posledne dieta sa kedy narodilo ?
anicka38autor
24. okt 2013
@sophia85 su to styri mesiace.myslim si aj ja,ale myslis aj ked som drzala dietu,ze by som to videla na sebe?
aadulik2110
24. okt 2013
@anicka38 ja teda neviem.... ale ja som v júli otehotnela.... bola som neskoro u lekára - až v 10tt a bábo tam bolo... a malého som prvý krát videla na ultrazvuku už v 6tt... takže ak by si v júni otehotnela... tak určite v septembri by tam bolo niečo vidno.... ak je táto otázka fakt reálna, nemôže ísť o nejakú cystu...?
anicka38autor
24. okt 2013
@nativanativa v maji 2005,preco?
anicka38autor
24. okt 2013
@aadulik2110 ano je realna ta otazka,vtedy tam cystu nenasiel.vsetko bolo ok a dal mi len nejake lieky proti bolesti.
nativanativa
24. okt 2013
@anicka38 tri sekcie , myslela som ze v tom je problem , ze posledna rana sa zle hoji alebo co , ale v tom to veru nebude ...., sice som pocula uz aj to ze zena po sterilizacii otehotnela , ale tak to by ti uz davno zistli , sak je pomaly november ...... :-N =-) |-|
nativanativa
24. okt 2013
@anicka38 zena ktora porodi tri deti by uz videla na sebe v 9 tt , ze ma brucho ....
anicka38autor
24. okt 2013
aj ja si myslim a 5 testo mi vyslo negativne.
@nativanativa
anicka38autor
24. okt 2013
@anicka38 tak ja brucho nemam nejake extra velke a ani vaha nestupla.mam stale rovnako kilov.rifla su mi stale rovnako dobre.
nativanativa
24. okt 2013
@anicka38 daj sa ty moja pekne do kludu,nohy vylož na stôl a teš sa s tvojich ratolestí a uživaj si sex!!!!! A nemysli na kraviny a otázky typu tínedžeriek 😉
Lebo ja ti veštím z gule že nie si oné izé - tehotná
aknelka85
24. okt 2013
Priklanam sa k nazoru @nativanativa. Teraz cisto teoreticky. Mas za sebou tri sekcie, jazvy pravdepodobne citlive, kedze posledne dietatko sa narodilo pred 4 mesiacmi. Sex si mala v juni, co su tiez 4 mesiace. Bol hned po porode? Ako tak citam, ani s vetrami nemas problem. Co je fajn. Tehotna myslim, ze nebudes ale pre tvoj pokoj v dusi zajdi za gynekologom a postazuj sa mu. Nech ta vysetri a nech mozes kludne spavat 🙂
dejnas
24. okt 2013
jéminééééé, to myslíš fakt vážne túto otázku??? =-) máš 3 deti (čiže minimálne 3 tehotenstvá za sebou), sterilizáciu... uvádzaš styk v júni !!! testy negatívne, dr. pravdepodobne vyšetroval, resp. robil sono.... a teraz je koniec októbra.... fakt máš pochybnosti ??? =-) =-) =-) tiež by som túto otázku očakávala skôr od neskúsenej tínedžerky ...
tie stavy môžu súvisieť so sterilkou, skôr tým smerom by som hľadala odpovede
alexandra1104
25. okt 2013
@anicka38 nemyslis vazne tuto otazku ze
klincek
25. okt 2013
@anicka38 po troch tehotenstvach by si to uz predsa vedela davno..tehotna urcite nie si. skor to vidim na nejaku hormonalnu zmenu v organizme, a kludne to moze suvisiet so sterilizaciou. pohladaj si clanky o sterilizacii a jej nasledkoch. myslim, ze aj tu na konovi je taka tema, najdes tam linky na clanky, postuduj si 😉 .
irriss
25. okt 2013
@anicka38
Ahoj! Tady je Tva kolegyne..ktera ma to same ale AZ od jula 😉 🙂
Mozete kocikovat spolecne, "kazdy patek tu 😉"
http://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/co-s...
irriss
25. okt 2013
@anicka38
Ahoj! Tady je Tva kolegyne..ktera ma to same ale AZ od jula 😉 🙂
Mozete kocikovat spolecne, "kazdy patek tu 😉"
http://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/co-s...

@jaruska18 Ahojte emoticon ja by som sa len chcela spytat ci mozem byt tehotna.mam taky problemik ze som to dostala zaciatkom jula, potom az v septembri ale nie take ako vzdy..teraz som ich nedostala, a uz mi meskaju 2 tyzdne..testy som si robila este v auguste, a boli negatiivne..
nativanativa
25. okt 2013
@aknelka85 počkaj - posledné dieťa v roku 2005!! To je kurva dlhý čas nie?? 😃
irriss
25. okt 2013
@nativanativa Na co dlhy cas? 😃 😃 😉
aknelka85
25. okt 2013
@nativanativa mne sa to uz vsetko akosi pomixovalo.... 🙂 nicomu nerozumiem 🙂
irriss
25. okt 2013
@nativanativa