Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som slabá a pobolieva ma hrdlo. Poraďte mi liek

kajcinka
15. sep 2015

Žienky poradte liek asi niečo na mňa lezie už včera ma svrbel nos, kychački a stále smrkanie a dnes som už slabá a aj hrdlo pobolieva...čo mi najviac zaberie ?ďakujem ☺

moni244
15. sep 2015

@kajcinka lekar alebo pol deci domacej, paralen a postel

evittam
15. sep 2015

@kajcinka Čaj z čerstvého zázvoru+med+citrón. A aj tá domáca je dobrý nápad. 😉

kajcinka
autor
15. sep 2015

@moni244
@evittam
Idem teda odskúšať všetko 😉 ďakujem

terezzap
15. sep 2015

horuci caj+cely citron+med. spravit si rozok s cerstvym cesnakom- ten je ako antibiotikum, ale aspon 3 struciky denne..ja som to robila tak ze do horuceho mlieka som pretlacila 3 struky cesnaku pridala maslo a med..je to hnus ale naozaj to zabera..nepije sa to na lacno! no a najlepsie je na noc si dat do ponoziek cibulu...vzdy ked mam malu choru tak jej dam zo 2 hrubsie kolieska cibule na jednu nohu a ulavi sa jej po par dnoch..lepsie prebieha nadcha,vsetko..🙂 ak nic nezabera, uz jedine lekar

kajcinka
autor
15. sep 2015

@terezzap super tak poskúšam, ďakujem za super typy 😉 🙂

matkakovacova
15. sep 2015
Používateľ matkakovacova je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matkakovacova.

@kajcinka určite odporúčam domáce lieky: http://www.mojavyziva.sk/potraviny-a-recepty-na... sú tam nejaké na kašeľ, hrdlo aj proti nádhce a pod. 🙂 mne to pomáha a lieky som nekupovala už ani nepamätám ... 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli