Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Som zmätená

Vaginálny výtok
nikk3y
23. okt 2019

Čaute, neviem ako vám mam vysvetliť . No vopred píšem že už ziadne príspevky na nete nečítam, lebo ma vystrašili...
Minulý týždeň som dostala Ms ale mala som ju dostat tento týzden, ziadne lieky som nebrala, aj ked priznavam, bola som chorá
(zvracanie, podrazdeny zaludok asi, lekari ma posielali jeden tyzden jeden k druhemu a nic mi nakoniec nepovedali ze co mi mohlo byt, zvysena teplota) ...
MS bola naporovnanie od všetkych ostatných co som mala boli slabé, a bez bolestí ,som sa aj cudovala ... mala som 6 dni , a na 3 den po MS som v skole zistila ze mam nejaky hnedy az kravo hnedy vytok , vystrasilo ma to ... dala som vediet svojej zenskej, no nic mi take nepomohlo co mi napisala, po styku to nemohlo byt lebo som nemala . Mam problemy so stitnou no beriem na nu lieky uz zopar mesiacov , a toto sa mi stalo prvy krat.
Vcera som mala ten hnedy vytok, vecer to prestalo, bola som stastna, no a dnes mam zase ruzovkastu krv , mate nejaku podobnu skusenost??

ivkazba
23. okt 2019

@nikk3y mne sa stáva že mám menzes skôr či neskôr keď som chorá chorobe či beriem nejaké lieky. A väčšinou v takom prípade mám menzes buď výrazne slabší alebo výrazne silnejší. Čo sa týka ružovkastého výtoku, ja ho niekedy mávam pri ovulácii, je to tzv ovulačné krvácanie. Roky som také niečo nemala, objavilo sa mi to prvý krát asi pred 2 rokmi a jeden mesiac sa objaví druhý zase nie. Ak si bola u lekára a nemáš žiadnu cystu, polyp, máš okej cytológiu, tak by som na základe jedného mesiaca asi nerobila závery a počkala aký bude ďalší mesiac. Môže to byť ozaj len cyklus rozhádzaný chorobou a teraz asi aj stresom.

emmi101
23. okt 2019

A nemôže to byť práve kvôli tým liekom na štítnu? Veď to s asi hormóny nejaké nie?

balaskovae
23. okt 2019

mna to hned napadlo, ci ti tie lieky na stitnu nemohli toto vsetko sposobit. tazko povedat, ako podla mna by si mala tu svoju zensku aj navstivit a dat si spravit nejake tie testy a nie s nou len telefonovat

marcelik88
23. okt 2019

Mne sa tiez niekedy stane, ze mam takto vytok krvavy aj mimo ms, to moze byt aj kvoli stresu alebo kvoli tym liekom ale v kazdom pripade ak to nebude prestavat tak treba ist k doktorovi

ervenka
23. okt 2019

@emmi101
@nikk3y nepises ako je tvoja sz chora hyper/hypo autoimn, ake tabletky a ako silne na stitnu uzivas. Napr Euthyrox a L-tyrox pomahaju s pravidelnostou, pokial si dobre nastavena, tieto tablt. nesposobuju taketo problemy. Odsleduj si, ci ti ms haprovala od zaciatku uzivania liekov na sz. Uzivam euthyrox cca 8 rokov a taketo problemy som nikdy nemala.

nikk3y
autor
23. okt 2019

@ervenka dobry pouzivam euthyrox 75, a beriem ich nejak od maja cca, a nemala som take nic predtym, preto som pisala ze som nemala taketo este ^^ 🙂 :/ ... beriem pravidelne ako mam nastavene, o mesiac mam vysetrenie no neviem... ^^

nikk3y
autor
23. okt 2019

@marcelik88 nemam ziadny stres

nikk3y
autor
23. okt 2019

@balaskovae ona mi odpovedala na to ze ked mi skonci ms ze sa mam zastavit na vysetrenie :D ... cize toto asi budem riesit ked ro dnes neprejde ^^ :/

tika1611
24. okt 2019

Ahoj, tiez beriem hormony a stalo sa mi, ze namiesto MS prislo o 5 dni skor len trojdnove spinenie a vsetko bolo OK. Vraj to z takych liekov byva bezne.

nikk3y
autor
24. okt 2019

@ivkazba dobre teda lebo to este stale neprestalo a som na dne s toho... uvidime co bude na deuhy mesiac ak mi to tento samozrejme vobec prejde :D

nikk3y
autor
24. okt 2019

@tika1611 fakt? ... no a kolko ich beries?
No ale ja som MS mala viac menej normalnu a normalne mi aj skoncila ... mne stitna take nic nevravela ze sa to moze stat ..

ervenka
24. okt 2019

@tika1611 lenze ona nepise len o slabsej ms, pisala o ms + spinenie. Toto vobec nie je bezne ani caste. Keby bolo, bolo by to napr.napisane na pribalovom letaku. Este som sa s tym nestretla. Ani nespominali ostatne stitkarky, ked mame stretnutia. A to sme tam preberali naozaj vselico.

@nikk3y ak tvoja dr. Potvrdi, ze je to zo stitnej, daj mi potom vediet. Poskytnem tuto info dalej.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli