Sono prsníkov v Žiline alebo v Čadci

sofia1129
14. jún 2017

Ahojte kočky, prosím vás neviete poradiť, kde robia dobré sono vyšetrenie prsníkov v Čadci alebo v Žiline. V čadci je vraj nejaký Širanec a ten okrem sona robí aj celkové vyšetrenie zdola (aj ked už preventívku máte urobenú) a podľa referencii nie je moc príjemný... Viete poradiť, alebo dať nejaké referencie? Vdaka...

lucialp
14. jún 2017

Ahoj. Ja som bola v Čadci v nemocnici - lekári sú tam MUDr. Eva Uhrínová a MUDr. Mária Murárová. Veľmi milé. Objednať sa môžeš aj na webe cez

https://www.objednatvysetrenie.sk/objednavka-vy...

Určite odporúčam. 😉

evittam
14. jún 2017

@sofia1129 Ja chodim roky do ZA do Krankasu. Max.spokojnost. A ziadne ine vysetrenia mi nikdy nikto nerobil okr.sona prsnikov. Toto pocujem prvykrat.😉 Neviem preco by ta mal niekto vysetrovat na nieco ine ako sa objednas.

sofia1129
autor
14. jún 2017

@evittam Dakujem o Krankasu uvažujem - nevieš prosim ta či sa tam treba objednať a či sa niečo platí alebo nie? Ohladne toho sona v čadci - vraj to ten doktor robí v rámci toho sona či je všetko ok, ja neviem teda, ale nejake slečny čo tam chodia mi to tak prezentovali- ja si tiež myslím že to nie je treba...

sofia1129
autor
14. jún 2017

@lucialp vdaka za tip 🙂

petruldo
14. jún 2017

@sofia1129 v čadci v nemocnici je mamografické centrum s doktorkami ako písala lucialp, dá sa objednať cez net.
širanec robí onkogynekológiu a kým nemocnica neotvorila to centrum, tak sa na sono prsníkov chodilo k nemu. ale k nemu ísť vôbec nemusíš, máš na výber aj nemocnicu

sofia1129
autor
14. jún 2017

@petruldo 🙂 vdaka

evittam
14. jún 2017

@sofia1129 Ano, treba sa objednať. Číslo nájdes na ich stranke.😉