Spáleniny zo solária. AKý krém je na ne dobrý?

miriam17
22. máj 2009

Tak zienky vcera som bola v solarku ,trosku som to prehnala ☹ a teraz mam totalne ma vsetko stipe,neviete poradit co na to?....kremiky ...alebo domace lieky......dakujem 😅

danu
22. máj 2009

skus klasicku smotanu 😉

matica2
22. máj 2009

panthenol

lucaska
22. máj 2009

suhlasim s obidvoma nazormi, smotana alebo panthenol...............

markiza
22. máj 2009

aloe

kotenko
22. máj 2009

mam velmi dobru skusenost z panthenolom, navyse pomaha k rychlejsiemu zhnednutiu pokozky (ked ta opali do cervena)

miriam17
autor
22. máj 2009

Dakujem baby 😉

nevesta
22. máj 2009

tiez je z babskych receptov dobry biely jogurt 😉

Ale vsetky veci, co baby vymenovali pomahaju...

miriam17
autor
25. máj 2009

este by som neico chcela vediat...
neico proti supaniu pokozky?hlavne na prsiach a tvary.... ☹

roasha
25. máj 2009

miriam peeling,a ked sa osprchujes,tak to"mechanicky osupat"uterakom 😅

miriam17
autor
31. máj 2009

baby dkaujem Vam za radi ...vsetko je uz v poriakdu ...az na prsiach ...z vonkajisej strany teda pri rukach....mam velmi zcervenanu kozu a popraskanu,az my zilky je vidno....co to je.....kam treba zajst?

barborenka
31. máj 2009

a to mas zo solarka?na kolko minut si isla prvy krat?ak sa smiem spytat

roasha
31. máj 2009

miriam,pouzivaj mlieka po opalovani po kazdom kupani,a take najviac podrazdene miesta,na tie je dobry panthenov/spray,alebo gel/

layla
31. máj 2009

miriam, tiez by ma zaujimalo kolko si tam bola... ja sa chystam tento tyzden 1x v zivote, tak aby som to hned neprehnala 😎

miriam17
autor
31. máj 2009

bay ja som to veeelmi ale fakt velmi prepiskla....15 min...turbo solarko.. 😔 .tak asi z toho....ale to som bola tak cca asi pred 2 tyzdnami a stale to my to nemizne.... 😒

barborenka
31. máj 2009

jeziss,tak to si teda prepiskla a to ta tam neupozornili???ked ides prvy kret tak ti stacia max.4minutky v turbe,ja chodim do solarka vyse 5rokov, ale s takymto niecim som sa este nestretla,potrebne je pouzivat aj kremy urcene na solarium a natierat sa pred opalovanim,neviem ako by som ti poradila,stipe ta to este?mozno by poradila v tvojim pripade asi uz len kozna

layla
31. máj 2009

barborenka, ja som chcela ist na prvykrat na 7minut, ale ked vravis, ze 4staci, tak to nebudem riskovat... a kolkokrat do tyzdna tam mozem chodit? sorry, za moje otazky, ale doteraz som sa opalovala len na slnku 😅

womenne
31. máj 2009

preboha to ti nič nepovedali???nikdy sa nechodi na 15minut po prvy krat ako piše barb.stačia 4minuty ja chodim max.na 7-8minut mam vela pigmentu bola som len 3x a už som riadne hneda terz mam prestavku 2tyždne ale tento sa už chystam zase tak 2-3x.

čo použivate po opalovani??ja zatial nič ale akosi mam suchšiu pokošku tak si planujem niečo kupit.

tak to museli byt nezodpovedny v tom solarku ked ti nič nepovedali 🙄 už by som tam nešla.

barborenka
31. máj 2009

podla toho do akeho ides,ked ides to turba tak tie 4minuty ti uplne stacia a ked do normalneho tak tam mozes na 8,ja chodim normalne do lezateho lebo mne sa vnom lepsie opalalia nohy,chodim 2krat do tyzdna na 15minut.ale urcite ti aj tam poradia sak na to su tam a aby som nezabudla 2hodinky po opalovani by sa nemalo kupat,sprchovat

womenne
31. máj 2009

ta až teraz vidim rozdiely na sv.som chodila do solarka kde mi nedala nič na natretie,pred opalovanim ani ma na to neupozornila,a kazala mi sa do 1 hodiny osprchovat 😕

tu v čr.ma hned previedla po celom zariadeni,ukazala mi pripravky,vysvetlila čo a ako,fakt.super.
Aj ja chodim doležateho do inych sa bojim uplne zavriet 😅

barborenka
31. máj 2009

tak s tym sprchovanim by ma to zaujimalo,mne povedal ze minimalne 2hodinky sa nesprchovat,zajtra idem tak sa ho na to opytam,ja by som bez kremu do solarka ani nevosla,chodim do jedneho a toho isteho odzaciatku ako som zacala a nikdy som ine ani neskusila lebo som v nom spokojna,maju aj turbo ale v tom musis stat a mne vyhovuje viac lezat aspon si tam vzdy odpociniem,niekedy beru do solarka hlavne takto pred letom brigadnicky a mozno su malo informovane a neporadia alebo sa neopytaju kolky krat ides,mozno to bolo aj tak u miriam,neviem

layla
31. máj 2009

takze pred tym nez pojdem, sa mam natret opalovakom? staci obycajnym? lebo tusim v dmke som videlai nejake extra speci do solarka...

barborenka ja sa chystam do turba, lebo to mam hned cez cestu...

barborenka
31. máj 2009

ja pouzivam len tie do solarka,neviem neskusala som obycajne na opalovanie,u nas predavaju aj take jednorazovky v sacku tak sa skus opytat ci ich nemaju ale potom sa viac oplati cely krem aj ked je drahsi ale vydrzi ti dlhsie

lante
31. máj 2009

layla, ja som sa natierala určeným pre solárka, sa bojím spálenia ako čert.......som bielokožec ako vyšitý 😉

layla
31. máj 2009

dakujem kocky.

u mna je najvacsi problem opalit si tvar. na dovolenke mam telo hnede ako cokolada a tvar ako stena 😖 minuly tyzden v nedelu som bola vonku a uplne som si spalila plecia (tri dni to stipalo) a vcera som sa zacala supat 😒

barborenka
31. máj 2009

neni zaco,aj ja som mala problemy si opalit tvar ale teraz uz vobecmasi je to tym solarkom si myslim,ja naprikald na slnko moc nechodim,len do solaria,vadia mi neopalene casti na tele z palviek

miriam17
autor
31. máj 2009

bay robia tam take mlade dievcata,cca ich vek do 22 rokov...nic nevraveli a sla som tam len preto lebo ja som nikdy nemal problem sa opalit,nikdy ma nespieklo ked som chodievala minuly rok tak nikdy sa my toto na prsich nestalo....a kozmetiku pouzivam Vitan Regular,nikdy ma to nesklamalo a je to fakt dobre...

iva
17. júl 2009

teraz tiez som bola na kupalisku a spalilo ma do cervena 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 pouzivam pantenol ale to uz nezabera poradite mi? 😔 ☹

marianka79
18. júl 2009

baby na spáleniny je dobrý gel - DERMO-CHLOROPHYL od Dr.Muller mala som spálenú tvvár a to až tak že mi opuchla a tento gel mi velmi pomohol

flamenga
18. júl 2009

kamilkový krém