Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Špinavé spodné prádlo

26. jún 2020

Nazdar ludia...co by ste robili na mojom mieste,keby ste zili s osobou pod strechou v dome a ona by si nemenila kazdy den spodne pradlo...akoze fakt...mam aj dôkazy...ked periem bielizen(spolocnu) tak v pracke to nevidim...alebo ze by chodila naostro ...bez nohaviciek?Konkretnu osobu nebudem menovat...ale vsimla som si to...pride mi to zvlastne a trochu aj humusacke!

gladys_07
26. jún 2020

sem sa pripnem tu bude sranda.

Predpokladam ze je to svokra alebo svagrina. Ako velmi ovplyvnuje kvalitu tvojho zivota ze chodi na ostro? Odstahuj sa.

autor
26. jún 2020

@gladys_07 no ovplyvnuje....uz len tym smradom

sunny8
26. jún 2020

Uff poznala som takú osobu 🤢🤢🤢

tanicka124
26. jún 2020

@gladys_07 alebo to bude nevesta a pani svokre vadi ze nevestička chodi naostro :D

katkabg
26. jún 2020

Ahoj...tak jej povedz.A teda ja bych si urcite s dakym inym neprala spodnu bielizen.Este ktomu keby smrdela na sto honov.Inak ja som mala spoluziacku a boli sme na vylete tyzden.A co cert nechcel dali ma snou na izbu a ona sa sla kupat lebo uz jej vraveli ze smrdi jak SKAPATA makrela a to ked vysla z kupelne to bol este horsi smrad hadam tisic rocne sardinky v konzerve lepsie vonaju...boa a to bolo najhorsie ze ona keby aj drotenku pouzila a Savo aj tak smrdela dalej.Cize dakomu nic nepomoze

0silvia0
26. jún 2020

@katkabg možno to bol jej prvý kúpeľ v živote🙊

kittykat22
26. jún 2020

Mozno to nie je humusacka, mozno je to obchodnicka - a predava pouzite spodne pradlo za 5e zaujemcom na internete 😀 A ty ju takto na konikovi ociernujes.

asfodelka
26. jún 2020

Moznosti je vela. 1- je to humusak, 2- perie si sama?, 3- vlastna skusenost ked s nami byvala tretia dospela osoba a spinave pradlo skryvala v sufliku= treba prehladat izbu, 4-nosi podla navodu v rozpravke- normalne, otocit predkom dozadu, naruby a zas otocit. Jedny gatky 4dni parada. 5- dojdes do stadia ako moja ... nebudemmenovat ked uz len cakas ze sa odstahuje lebo planuje vyhodit aj stolicku na ktorej ta osoba sedava 😂 to je posledne stadium.

lenocka12345
26. jún 2020

nech je sranda . Bývala som v byte s ďalšími ľuďmi , bola som nová a čudovala som sa prečo je na umývadle len moja kefka a prečo je každé ráno mokrá. Tak som zistila , že všetci majú kefky schované , pretože jeden svoju vlastnú kefku nemal a používal cudzie :D sú ľudia všeliakí .....

zirafienka
26. jún 2020

@kittykat22 😂😂😂

katkabg
26. jún 2020

@0silvia0 mozno...lebo 3 roky v kuse smrdela v triede.Ale to na konci 3 rocnika ten vylet to bol gol.Inak su take zeny ze na vonok ty kokos sexice paradne vizeraju atd.Ty ale jedny nohavicky nevedia oprat ci vymenit.Aj taku som poznala.Muzovho brata byvala raz snami byvala lebo nemali kde A 2t.pobudli u nas A ja som hladala daco v skrini a ked som chytila nieco a ked som zbadala co to je tak mi spatne ostalo som skoro sablu hodila.Natlacila medzi ciste oblenlcenie svoje osrate a ostate tangace. A nie jedny ale troje.A to bola presne taky tip zien.Gelove nechty,napojene vlasy,minisukienka atd Ale ja som zistila ze zvonku krasna no zvnutra hnila a humusacka.Takze tak.

0silvia0
26. jún 2020

ja si zasa neviem predstaviť sa prehrabávať v spodnom prádle ďalšej dospelej osoby... ak to nie je nejaký starý človek, ktorý si už nevie sám oprať...

vevesh
26. jún 2020

Odstahovala sa? Alebo vystahovala danu osobu? A teraz naozaj- to ako vazne pozorujes, ci a cie spodne pradlo (ne)peries? Mozno si ho perie sama a mozno ziadne nenosi🙅‍♀️🙆‍♀️🙅‍♀️🙆‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️a aj keby si jej chcela spravit osvetu, tak aj tak si bude robit po svojom.....🤪🤪mat tak taketo problemy...🙈🙉🙊

katkabg
26. jún 2020

Tiez si myslim ze si ich perie sama.Premna by bolo ponizujuce keby mi segra ci mama ci svokra ci muz mal prat spodne pradlo

simca06022011
26. jún 2020

Ako mne by to prislo priam trapne riesit niekoho spodne pradlo a zbierat o tom dokazy :D ale tak.. proti gustu. Ak by som teda zila s humusakom, co sa neumyva a zbiera spinave pradlo v izbe, tak by sa nase cesty rozisli. Ale myslim, ze si ich perie sam/sama...

caroline_
26. jún 2020

ja ked som byvala u svokry ,tak som si svoje spodne pradlo prala sama, bolo by mi blbe aby sa dotykala mojich pouzitych gatiek :D :D

viestta
26. jún 2020

Mozno pouziva slipove vlozky, potom nemusi kazdy den menit a uz vobec nie prat... Poznala som taku, co nosila "znackove" gatky a ona ich neprala zakazdym, lebo sa znicia, tak nosila slipky... Viac som nezistovala, lebo toto bolo mimo moj pochop...
Na duhej strane, nedavala by som do prania svoje spodne, ak by to mala prat cudzia osoba. Este aj na sluzobke v hoteli s pracim servisom som si spodne prepierala sama, aj ked vsetko ostatne slo do mecha na pranie... Mne by to doslo blbe...

0silvia0
26. jún 2020

@viestta vidíš, to môže byť celkom možné... kopa žien trpí únikom moču a používajú aj inkontinenčné vložky nonstop, tak možno vymenia len tie a nemusí to byť kvôli šetreniu značkových gatiek...

kendova_anna
26. jún 2020

Ze by jej o tom povedat?? Ak sa ti to hnusi a nepaci, tak o tom tej osobne povedz narovinu!

katkabg
26. jún 2020

Tak to prvy krat pocujem ze pouzivat slipove vlozky aby som nemusela spodne pradlo menit a prat.Tak ale budis ekonomika

Tu začni písať odpoveď...

Odošli