Stále ochoriem od detí

lily14
22. jan 2019

Baby aj vy stále ochoriete od detí? Sme už 3 krát choré túto zimu... všetko zo škôlky,čo potom chuderky učiteľky Ms

siska53
22. jan 2019

@lily14 ano,stava, už niekoľko rokov.

3petka
22. jan 2019

@lily14 ani mi Nehovor teraz sme doma. Mlady nanič ja nanič a ani von nemôžeme ísť. Čistá ponorka

katren
22. jan 2019

Nie, ani raz som nebola chora s detmi...

willino1
22. jan 2019

3,5 ročné dvojky.... jeden angína - OČR od 07-16.1. , šťastná ako blcha že idú 17.1. do škôlky obaja... štvrtok 17.1. ráno ma druhý teplotu... moja radosť pominula... Ďalšiu OČR si nemôžem dovoliť, zostáva s babkou... poobede má 39,5... celú noc nespím a zrážam teplotu... ráno k doktorke... že treba vydržať... tak vydržíme... idem do práce, dieťa u babky... poobede babka volá, že mu nevie zraziť teplotu ... utekám z roboty domov, dieťa 40-tky, blúzni, hodím do vane... potom na pohotovosť... angína... ok máme ATB cez víkend dáme... nasledujúcu noc ho ešte 3 x mágam vo vani... a konečne v nedeľu je lepšie... a v pondelok je to už opäť moje dieťa.... dnes je utorok... a hádajte čo... horúčkujeeeem.... asi si to hodím ... 🙂

lily14
autor
22. jan 2019

@willino1 och moja zlatá ,skóre uzdravenie no dvojky by som ja určite nezvládla

erienka
22. jan 2019

@lily14 ja to od mladsej zakazdym chytim, plus este aj navyse. Chora som asi raz za 2 mesiace :(

odesi
22. jan 2019

Zienky asi treba posilnit viacej imunitny system, aby ste neboli zakazdym chore!

lily14
autor
22. jan 2019

@odesi to sa snažím už dosť dlho a nič

siska53
23. jan 2019

@lily14
@odesi ako pise lily, aj my sa snazime a stale nic. Uz sme vyskusali kadeco..aj teraz, ja vcera s malou dokonxa na expektacnom,pridem vecer domov a skriabe ma hrdlo a uz som na nic. A to som vyzdravela len zaciatkom januara, co som bola poslesna z rodiny,kto ochorel. A maly uz opat pokasliava, muz sa niekolko dni citi tak divne..

willino1
23. jan 2019

@lily14 ale zvládla by si dvojky 🙂 keďže sa nemôžeš jedného zbaviť tak ti nič iné nezostane 🙂

odesi
25. jan 2019

@lily14 a uzivas aj nejake tabletky??

sihrus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sihrus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily14
autor
25. jan 2019

@odesi jasné,od 1000c ,zinok,d vitamín,a jeuness

lenadka
25. jan 2019

@lily14 skús užívať colostrum. Buď delta colostrum tekuté pre dieťa aj teba, alebo v kapsulove ja mám od essens. Je tam fajn cena za 60 ks. Mne to vedia prehltnúť aj deti aj malý čo nemá ešte tri roky. U nás toto zabralo s mne teda hlavne, lebo furt som niečo od nich lapla.

lily14
autor
25. jan 2019

@lenadka uziva to muž máme niečo kozie a tiež nič moc