Starlife produkty. Liečili ste sa nimi?

anjelikbobo
15. okt 2009

liečili ste sa pomocou produktov od starlife? vraj sa nimi dajú úspešne liečiť už aj malé deti. skúšali ste niekto túto liečbu?

cesta
20. aug 2010

@anjelikbobo
ahoj,dnes som sa prihlásila do diskusie. Ak si zatial nedostala odpoveď, možme sa o tom seriozne porozprávat. Mám vlastné bohaté skúsenosti.

anjelikbobo
autor
22. aug 2010

@cesta Ahoj! Už som to vyskúšala na vlastnej koži. Nepomohlo nič,len ma to stálo kopec peňazí...Tebe pomohlo?

888
29. sep 2010

musim povedat ze mne starlife zachranil syna.jeho imunita a 6rocne problemy boli hrozne.po diagnostike mu urcili liecbu a po pol roka sme boli na imunologii v Martine a vysledky skvele 🙂

mufin
19. jan 2012

tak ja som prave dnes bola s 3 ročným synom na diagnostike, a mam podporucene 3 produkty. Ale stale rozmyslam, ci do toho ist alebo, nie, ale laka ma to skusit, lebo sme viac doma ako v skolke...

majaxy
14. feb 2012

@mufin Dobrý deň, dávala ste synovi tie produkty?

mufin
15. feb 2012

@majaxy zatial nie, ale som si povedala vtedy po vysetreni, ze ked prvy krat ochorie tak kupim, takze ochorel a akurat dnes idem si zobrat Antiparasite. Odporucili mi aj nejaky vitamin a aloe od nich, ale rozhodla som sa len pre antiparasite. On berie aj od imunoogicky liek Isoprinesine na podporu imunity proti virusom, tak skusim takto. dnes ho teda idem vziat a zacnem davat, potom podam info 😲

majaxy
15. feb 2012

@mufin Antiparazite ho vyčistí. Je dobré zatým doplniť chýbajúce vitamíny a minerály, verím že mu pomôžu, držím palce 🙂

adnili
3. apr 2012

Dobry den,
bol mi doporuceny produkt antiparazite od tejto spolocnosti, viete mi poradit ako si ho mozem objednat? iba cez klasicke e-shopy?

majaxy
9. máj 2012

@adnili Dobry den, zohnala ste už antiparazite?

adnili
10. máj 2012

dobry den, ano zohnala...dokonca aj douzivala ;) prve balenie

majaxy
10. máj 2012

@adnili Tešim sa, tak teraz mate 25 dnovu pauzu...

opicaskorica
7. apr 2013

Po nejakom case by som sa chcela vratit k tejto teme! Ake mate skusenosti s tymito produktami?

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
opicaskorica
8. apr 2013

@ajkapajka1 nic v zlom, uz som si vsimla tvoju aktivitu tu na MK a mam podozrenie, ze lenkuska si tiez ty. Pravdepodobne mas nieco spolocne s firmou Starlife, kedze im tak vehementne robis reklamu. Samozrejme, mozno ti tie pripravky aj pomohli, ale rada by som poznala aj nazor niekoho nezavisleho 😒

ajkapajka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martina1401
24. máj 2013

ahojte vsetci! takze na margo diagnostiky úristrojom diacom od starlife: boli smer na nej cela rodina. mne osobne nasli okrem hojneho poctu roznych exotickych druhov cervov a parazitov aj chlamydie, bakteriu, ktora vyvovala kvapavku, ureaplazmy a mykoplazmy... a to vsetko pomocou ,,zazracneho" pristroja a dokonca cez usi. nech sa na mna nikto nehneva, ale vacsiu megadebilnu hlupost som v zivote nepocula. isla som do toho zo zvedavosti a neverila som tomu. a dalej tomu neverim a nikdy verit nebudem! vsetko je to len kruta loz zahravajuca sa s chorymi ludmi. je to vsetko jeden hnusny velky biznis, ktory sa prizivuje na nestasti chorych. dokonca aj panovi, ktory mal nevyliecitelnu rakovinu nabulikali, ze ho vyliecia pomocou ich zazracnych preparatov...je ubohe kam az zasla ludska chamtivost. cely papier, ktory mi dali s popisom mojich ,,diaghnoz" som zobrala k lekarovi a dali mi urobit v dvoch laboratoriach rozbory.samozrejme vsetko vyslo negativne....takze o com sa tu vlastne bavime? a davat detom neoverene pochybne pripravky, ktore obsahuju bohvieco by som urcite nedavala. a ak to niekomu aj pomohlo, tak verte, ze je to placebo efekt jak vysity.nezabudajme, ze vsetko je predovsetkym v nasich hlavach... ked chcete detom pomoct, kupte im hlivu ustricovu, ako ja svojmu a prestante im pri kazdej chorobe davat antibiotika...imunita sa sama nastartuje. tot vsjo z mojej strany. pekny den vsetkym 🙂

silvik27
2. feb 2024

@888 Dobry den,chcela by som sa s vami poradit.Maly ma 5 rokov a dostal antiparasite starlife,ale po 2 dnoch sa mega vyhadzal po celom tele.Je to ok?dakujem

mariynka
6. feb 2024

@silvik27 ake davkovanie ma?

silvik27
6. apr 2024

@mariynka mal 2 denne