Štípanie a pálenie záhy

milka1533
19. feb 2021

Ahojte hádam mi tu niekto pomoze ..mám pálenie záhy ale nezdvíha sa mi žalúdok ani nič len ma proste nejako ako keď zjem štipľavé jedlo páli v hrdle..a už som brala cmulacie tabletky a nič aj som mlieko píla tak možno na 5minut mi zabralo ..a zase naspäť na páli ..k doktorovi už nestiham ísť keďže dnes robí len do pol 12 ..dúfam že niekto mi tu pomôže ..

simsalabim
19. feb 2021

@milka1533 cmulacie tabletky moc nepomozu. Skus si kupit volnepredajnu Nolpazu 20mg - ulavu pocitis ale nie okamzite, ale tak za 1-2 dni. Uziva sa 1 tabletka denne, ak je to moc silne, mozes aj 2 (rano a vecer). Gastroenterologovia predpisuju lieky tohto typu aj silnejsie, napr. 40mg. Lacnejsie ta to vsak vyjde, ked si ju das predpisat, velke 100ks balenie stoji menej ako to volne predajne so 14ks.

malicka_mysicka
19. feb 2021

@milka1533 ja mam so zahou problemy len v tehotenstve ale pomaha mi chrumkat kesu oriesky. Ked jem stiplave alebo velmi sladke jedla, tak si dam uz za hrst kesu a nepali ☀️

stanulienkat
19. feb 2021

Staci aj k praktickemu. Da ti Oprazol,alebo Nolpazu. Ked mas pyrozu,tak zaklad je strava. Vygooglu si,co nejest,ked mas zahu.