Ako ste prežívali zdravotné problémy so štítnou žľazou?

karolin55
13. aug 2019

Ahojte už pomali rok mi nepracuje štítna žľaza, ako ste sa cítili vy??? U mňa je to. Hrozne.... Mam návaly tepla, strašne priberám, som nervózna, vyčerpaná, vôbec nemám energiu, už mi je do plaču... Mam tam aj hrčku a už neviem načo myslieť.... V septembri mam ísť na kontrolu... Brala som lieky pol roka ale teraz musím čakať... Ďakujem za odpovede...

slavuska1506
13. aug 2019

@karolin55 ja sa liecim uz asi 4 roky. Nemala som take vazne priznaky a lieky mi dala iba preto, lebo sme planovali babatko. Ale tiez som mavala take, ze oblievanie studenym potom, vecne studene nohy, nervozita a pod. Hlavne klud, kontroly su vacsinou kazdy pol rok, nakolko zmena sa neukaze po tyzdni/mesiaci

kamca495
13. aug 2019

@karolin55 ja mám zase naopak. strašne chudnem brala som niekedy lieky pozadu asi 6rokov ale že vraj už to neje potrebné mám z nizenu stitnu zlazu a som chudokrvna mám len časté bolestí hlavi a som slabá niekedy

karolin55
autor
13. aug 2019

Brala som pol rok lieky bolo to v pohode ale teraz mi ich vysadil a je mi hrozne Kim som brala lieky som sa držala na jednej váhe 65kg od kedy neberiem priberám je mi stále horúco menzes mam hore dole ako sa mu zachce

kakawah
13. aug 2019

Zienky aje vysetrenie roibia aby zistili ci je stitna zlaza funkcna? Mam podozrenie a o mesiac este len k praktickému dr.idem. Som v Uk tak nech ma neodbije

karolin55
autor
13. aug 2019

@kakawah mne brali krv a hodnoty som mala vysie ako by mali byť...

mpg
14. aug 2019

Zistí to aj praktický lekár, keď robí preventívnu prehliadku - aj u mňa to tak začalo mala som vyššie hodnoty v krvi a potom ma obvodná poslala k endokrinologičke.