Stomatoligická chirurgia v Nitre - odstránenie zubu

nakatka
28. mar 2014

Ahojte, mal z vás niekto operáciu - chir.odstránenie zubu múdrosti? Mne zubárke odporučila operáciu, môžem ísť do Nitry do nemocnice cez poisťovňu alebo k súkromníkovi za cca 150-200 eur. Nechcem za to toľko platiť, takže hľadám riešenie v Nitre. Vedeli by ste napísať kde to je, prípadne poskytnúť kontakt. Ak máte skúsenosti rada by som ich prečítala. Díky.

nelaron
25. apr 2017

@darkabarka23
Dobrý deň. Prosím Vás, ja sa chcem spýtať, že či sa niečo platí u Mudr.Švidráňa, alebo je to hradené poisťovňou? Ďakujem pekne.

mata2
25. apr 2017

Ahojte,
v Nitre je možný aj zákrok v narkoze?
Potrebujem dať von všetky horné zuby,tak zvažujem narkózu,a dať to preč všetko naraz...

darkabarka23
26. apr 2017

@nelaron Dobry den,tak viem,ze u Svidrana v Nitre,to hradi cele poistovna

nelaron
27. apr 2017

@darkabarka23 Ďakujem pekne za odpoveď 😉

simona236
16. máj 2017

Ahoj. Máme 12 ročného chlapca ktorý má problémy so zubami. Boli sme u jedného stomatologické , ktorý robí aj pod úplnou narkozou. Len cena za sedem živou sa mi zdá privysoka. Viete niekto poradiť či to tak robia aj v na stomatológie v Nitre? Ďakujem

mata2
17. máj 2017

@simona236 treba behnut za detským psychiatrom,povedať že chalan má paniku zo zubárov,a ak mu psychiater napíše diagnózu,za narkózu neplatis.

mishka9999
13. nov 2017

@merynka3 prosim ta robili ti aj ine zuby ci len ten a koľko si platila. Dik

merynka3
13. nov 2017

@mishka9999 ahoj, dva zuby mudrosti mi vyextrahovali. neplatila som nic. cisto na karticku cez positovnu

mishka9999
15. nov 2017

@merynka3 kde si si dala robit

skerinko
15. nov 2017

@merynka3 Ahoj, prosím ťa kde ti to a kto robil(tel. kontakt). A prosím ťa, koľko si bola dopredu objednaná pred zákrokom pokiaľ ti to robili? Ďakujem pekne

merynka3
15. nov 2017

@mishka9999
@skerinko baby pozrite si komunikaciu vyssie, tam som vsetko pisala ;)

skerinko
16. nov 2017

@merynka3 vďaka

angelinja
21. nov 2019

mudr svidran je velky odbornik...skoda ze ma tolko rokov...kedsi davnomi robil zakrok kedy mi prevrtal cez horne dasno spredu az niekam dostredu ust../nemyslela osm ze to sa aj vôbec da/ aj napriek bolesti aj ekd osm bola napciahna samozrejme viem ze sestra musela rychlo otvarat okno...pan doktor presne vedel co ma robit bolest bola intenzivna no trvalo to kratko...a terza môjmu otcovi vybral kompliklvanyn odtrhnuty koren zubu ktory mu zostal po vytrhnuti../ nemozna lekarka to robila nad vakrat no aj taksa jej to nepodarilo/ dr mal tiez co robit.. ale to urobil. je to velky odbornik... tu je videt ze nieje zubar ako zubar...

hanato
13. máj 2021

@darkabarka23 dobrý deň je to síce starý príspevok ale vyskúšam robíte stále ba tej ambulancii ? 😁Robíte aj resekcie ?

darkabarka23
14. máj 2021

@hanato áno 🙂

hanato
14. máj 2021

@darkabarka23 ak nevadí pošlem vám súkromnú správu ďakujem