Stomatológ MUDr. Peter Hodoš a MUDr. Zuzana Oravcová

skorpionica
22. aug 2013

Ahojte, máte niekto skúsenosti s týmito dvoma zubármi? Obidvaja sú v Bratislave na Trnávke na Bulharskej, ďakujem

liz_lemon
22. aug 2013

@skorpionica k Hodosovi chodi moj bratranec, a velmi si ho chvali, ze je precizny, ale u neho sa vsetko plati
k Oravcovej chodi zase moja mama, a ze tiez sa da, je na poistovnu

skorpionica
autor
22. aug 2013

@liz_lemon ja chodím k Hodošovi, ale zachvílu asi skrachujem tak sa chcem prehlásiť k Oravcovej, dám si u nej tento rok preventívku a aby mi budúci rok hradila poisťovňa. Len som na ňu nenašla žiadne recenzie, tak neviem čo je zač

liz_lemon
23. aug 2013

@skorpionica je mlada a mila, odborne neviem, zatial mame robila len preventivnu

slama20xx
29. apr 2016

rozmyslam,ze sa nahlasim k pani Oravcovej, je tu niekto, kto ma s nou skusenosti? pozeram, ze od roku 2013 tu nebol ziadny prispevok. Za tu dobu, nejake reakcie?

semtexka1
25. apr 2021

Ahojte, v piatok mam ísť prvý krát k pani doktorke Oravcovej, nikde sa neviem poriadne dopátrať aká je. Môžte mi prosím napísať, či k nej ešte chodíte, či ste spokojne, ako dlho vŕta zuby a pod? 🙈 Budem vďačná

suezka
5. máj 2021

@semtexka1 Ahoj, ako dopadla prehliadka u doktorky? Aka je? Tiez nad nou rozmyslame..

semtexka1
5. máj 2021

@suezka doktorka je momentálne na materskej, zastupuje iná. Doktorka aj sestrička sú velmi zhovorcive a príjemné. Obe boli veľmi milé a ľudské. Preventívka klasika, akurát trochu jej nesedeli záznamy oproti predchádzajúcemu lekárovi, neviem, čo si o tom myslieť.. urobila mi jeden úkon a dala vložku, šikovne, zatiaľ nevrtala, na to mam termín o tyzden, tak ešte uvidím. Sestrička mi prebehla medzi zubami medzizubnou kefkou a poradila, ktorú farbu mam použiť. Na zuby majú klasický rtg, nie panoramatický a vybavenie je tiež trochu staršia klasika. Teda ešte uvidím, ako to pôjde, čo sa týka opravy zubov..

suezka
5. máj 2021

@semtexka1 dakujem ti za info 🙂 cennik nahodou nemas od nich?

semtexka1
5. máj 2021

@suezka majú na dverách, ale neplatila som veľa.