Stop fajčeniu - novoročný záväzok

xoxolusik
4. feb 2017

Ahojte zeny aj muzi 🙂 od noveho roka nefajcim a som tomu velmi rada.. Taketo diskusie mi pomahaju zostat silnou, preto budem rada, ak sa ku mne niekto prida ;)

majaxy
4. feb 2017

Fuha, je tu plno takých diskusií, a ja sa ich rada zúčastnujem...Velmi ti gratulujem, aj ja by som chcela byť nefajčiarka, len sa mi nejak nedarí upratať tú sprostú hlavu, žiaľ, musím to takto drsne povedať :(

lilyianka
4. feb 2017

Ja som nefajciar,ale asi pred 2 týždňami som prestala jest biele pecivo,sladkosti a vysmazane....a uz nesladim ani caj...co je u mna úspech,lebo čokoládu som zjedla na posedenie a do caju som vzdy davala niekolko lyzic cukru

xoxolusik
autor
5. feb 2017

@majaxy aj ja som si dlho nevedela upratat v hlave, ale nakoniec ma to chytilo samo.. Sice som pribrala nejake 3kg, ale to zhodim, vlastne som uz na tom zacala pracovat.. Chudnem, cvicim, snazim sa stravovat zdravo a jest vela ovocia a zeleniny.. Dufam, ze mi to vydrzi..
@lilyianka som na tom podobne.. Kavu a caje este sladim, kedze kavu hirku vypit nedokazem, bolo by mi z nej zle.. A caje som sladila dvoma lyzickami a teraz uz len jednou rovnou sladim.. Ale tiez planujem nesladit uplne caje.. A tiez milujem cokoladu ako ty, takze sa teraz premaham.. Ale musim, lebo chcem zhodit.. Ja cely zivot priberam a zhadzujem.. 😝

lilyianka
5. feb 2017

@xoxolusik ja som sladenie caju nahradila citronom,predsa len potrebujem aby nejaku chut mal....len taky bez nicoho nevypijem 😀 ohľadom toho sladkeho...nastrahy číhajú na mna vsade...muz si vecer otvori bonbonieru alebo čokoládu...ale odolavam...ked uz si chcem dat nieco sladké tak bud horku čokoládu,nejaku 70 a viac % alebo hrozienka v horkej cokolade a pod ☺
Ja vsak jem malo ovocia,neviem preco ani....a na trávenie som zase zacala uzivat spirulinu v prasku...aj min.rok v tomto case som ju uzivala a potom som ju vysadila...ja nejak chudnut nemusim,aj ked kilo a pol som dole dala...mna trapilo nafúknute brucho,kt.som sa zbavila

xoxolusik
autor
5. feb 2017

@lilyianka co je to spirulina v prasku? Kde sa to da kupit? Urychluje to travenie?

vilma30
5. feb 2017

Caute, tak ja som nefajciarka presne 10 dni, odkedy som si nasla dve ciarky na teste.

katesocka
5. feb 2017

Ja som prestala fajčiť pred tromi mesiacmi. Veru aj ja som pribrala nejaké 4 kilá, aj sa z nich celkom vytešujem keďže som predtým ani za svet nevedela pribrať, ale je pravda že mi to všetko išlo do brucha 😀 Takže aj ja mám v pláne začať cvičiť.
Držím ti palce, tie začiatky nefajčenia sú fakt ťažké, ale verím, že to všetky zvládneme.

lilyianka
5. feb 2017

@xoxolusik spirulina je vlastne morska riasa...ano urychluje trávenie a obsahuje hodne vitaminov....ja ju kupujem cez .net a uzivam kazde rano ....kopcovitu cajovu lyzicku zalejem dzusom a poriadne premiesam a vypijem...je dobre ju uzivat 30m pred jedlom..

xoxolusik
autor
6. feb 2017

@vilma30 gratulujem zo srdiecka 🙂 je to tvoje prve babatko? Drz sa, nech mas pokojne tehulovanie 😉

xoxolusik
autor
6. feb 2017

@katesocka tak to aj tebe drzim silno palce a gratulujem.. Je to uspech! Inac mali by sme to zvladnut si myslim.. Ja sa tiez citim vyborne a musim povedat, ze mi chybaju uplne minimalne, teda cakala som, ze si budem nechty okusovat 😀 ale nie..ide to v pohode..

xoxolusik
autor
6. feb 2017

@lilyianka kolko stoji taka sranda?

lilyianka
6. feb 2017

Ja to kupujem aj s postovnym za cca 18eur..

xoxolusik
autor
6. feb 2017

@lilyianka uz som o tom citala na nete.. Vyzera, ze je to super naozaj.. Ja sa vzdy bojim kadeco brat co nepoznam a preto ani nikdy neberiem take, ale toto vyzera zdravo a zaujimavo..

lilyianka
6. feb 2017

@xoxolusik za vyskúšanie nic nedas...len teda ak si to zarobis s vodou,chuti to hnusne....preto já používam dzus 😉 objednavam zo stranky zlavolam

katesocka
7. feb 2017

@xoxolusik Ďakujem veľmi pekne 🙂 No mali by sme určite, však sme nejaké ženy 😀 Ale ako je pravda, že v poslednej dobe som nejaká taká, že hmm, zapálila by som si. Ale potom si poviem, však som vydržala tri mesiace, tak fajčiť nebudem a hotovo 🙂

kristinenka
7. feb 2017

@vilma30 joooj zavidim. my sa o babatko snazime, no zatial fajcit nedokazem prestat.....som z toho akosi nervozna a tak...prosim neukamenujte ma. Pri dcerke ked som ju cakala som si sem tam potiahla od muza, lebo mi to straaasne chutilo a vonalo. som ale tuhy fajciar a velmi dufamn, ze ak sa opat babatko zadari, tak prestanem a uz nezacnem. ako si to dokazala ty?

katesocka
7. feb 2017

@kristinenka Ja som si tiež myslela, že prestanem fajčiť až vtedy, keď budem tehotná. Fajčila som 10 rokov, v pohode krabičku denne, niekedy aj viac. A prestala som. A nie som tehotná. Určite sa to dá zvládnuť. Týmto samozrejme nechcem rýpať ani urážať, iba podporiť 🙂

vilma30
7. feb 2017

@kristinenka ahoj, ja som bola tiež tuhý fajčiar, ale tak kvôli dieťatku spravím všetko. Je to tazke, ale dá sa to zvládnuť. Ale nevylučujem, že po tehotenstve sa k tomu nevrátim.