Strašne mi je zle, tehotná ale nie som.

izabela002
27. jan 2020

Ahojte baby chcela by som poradiť strašne mi býva ráno nevoľno tehotna určite nie som keďže som bola u gynekológa a ten mi to len len potvrdil Strašne byvam unavená a ráno mi je strašne zle točí sa mi aj hlava. keď som bola tehotná stávalo sa mi tiež že mi bývalo veľmi zle ale doktor mi predpisal Železo a bolo mi dobre ,myslite že aj teras by mi mohlo chýbať železo? a mala by som to brať ?alebo mi niečo poraďte prosim vas ďakujem

deti95060810
27. jan 2020

jednoznačne je potrebné spraviť rozbor krvi...Takže to len k lekárovi...
Ako spávaš? máš problémy v tejto oblasti?

izabela002
autor
27. jan 2020

@deti95060810 len bývam často unavená

daniella30
27. jan 2020

@izabela002 to moze byt cokolvek, anemia, leukemia 😀 prepac, ale mi ti tu neporadime....

katrin21
27. jan 2020

Krvny obraz ,ano,mozes to mat z toho, nizky hemoglobin , zelezo..

izabela002
autor
27. jan 2020

@daniella30 viem ale chcela som aj tak aspom váš názor že či by sa nedalo niečo poradiť

martinuska
27. jan 2020

Zelezo mozes brat, ale skresli to vysledky, takze k obvodnej, na krvny obraz, biochemiu a podla toho sa uvidi. A zopakovat gynekologiu.

izabela002
autor
27. jan 2020

Ďakujem vam za rady 😊 veľmi ste mi pomohli😊

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simona92101
27. jan 2020

@izabela002 moze to byt stitna zlaza

maris5
27. jan 2020

Cukrovka, krcna chrbtica..... Jednoznacne ti povie lekar po vysetreniach.

eliska13
27. jan 2020

@izabela002 mám to podobné veľmi nízky tlak, malo tekutín po zobudení si daj viac pohárov vody, čaju ovocného, najesť sa
Okrem toho to môže byť anemia, Šž

deti95060810
27. jan 2020

ešte raz si skús spraviť tehu test, - či náhodou, ....
mohli by to byť aj depresie - len tam by si zle spávala, alebo často by si sa v noci budila...ale keďže v tomto nemáš problém tak to asi nebude...

danielahamar
27. jan 2020

Vitaj v mojom klube, výsledky jak mladica😁, proste únava celého môjho ja😴, potrebovala by som vystreliť na mesiac, aspoň na mesiac😉 kde mi dajú všetci pokoj, psychika robí vela

halienka
27. jan 2020

môže to byť aj žalúdok, kyselinu zvýšenú nemáš? Ten vie presne ráno najviac trápiť ak tam je nejaký problém. Kedy ti je zle, pred najedením sa, po najedení, hne´d po zobudení, či ako? Kedy ti to prestane?

izabela002
autor
27. jan 2020

@halienka po zobudeni ale aj po jedle

halienka
28. jan 2020

@izabela002 zájdi k doktorke, možno máš zvýšenú kyselinu a treba to tlmiť a možno ťa pošle aj na gastro, treba hľadať príčinu, ja myslím, že keby to bola anémia, tak ti nie je zle len ráno, toto skôr ukazuje na ten žalúdok.

kittykat22
28. jan 2020

@izabela002 zakladom su krvne testy - keby si bola vazne chora tak vela chorob sa odrazi prave tam. Alebo to je nejaka somarina. Ja som bola neustale unavena a zistili mi hranicne nizky vitamin D. Beriem Vigantol 15 kvapiek kazdy tyzden, a konecne mame doma poriadok, lebo som schopna upratat byt 😀 Som bola presvedcena ze som vazne chora 😀

eliska13
28. jan 2020

@kittykat22 ako to berieš každý deň pár kvapiek či nárazovo?V našej populácii skoro všetci máme málo D vitamínu a magnézia.

kittykat22
28. jan 2020

@eliska13 narazovo 15 kvapiek po jedle 1x za 7 dni. Ale mne vyslo ze mam velmi malo vitaminu D. Normalny level bol 75 a ja som mala 22. Extremne nizka hodnota. Asi ako som 10r lactose intol. tak z nedostatku ml vyrobkov, sa mi nedostava vobec vitamin D

eliska13
28. jan 2020

@kittykat22 ani nemusí byť kvôli tomu ja som čítala, že ľudia za tých 5 m slnečných mesiacov nachytaju Decko a pomaly nič nemáme do rezervy na zimu.A Decko je skôr v rybách, žĺtku a pod...v strave a to tiež nejeme denne aj mne aj synovi vyšla nízka hladina, ale nepovedali koľko kvapkam 2 kvapky preto sa pýtam musím vôbec pozrieť ako je silné.Tiez mi brali krv bola som presvedčená, že sa mi vrátila anemia mám KO ako rybka a unavená strašne😀už sa chytám aj slamky, že v čom je problem

danielahamar
28. jan 2020

Nedostatok D vitamínu môže za veľa vecí. Moji chalani majú pod 13,co je u detí malo, takže sme dopovali 9mesiacom dckom a tri mesiace sme mali voľno a starší mi bol aj na kontrolných odberoch, tak som zvedavá, neurologická povedala, aby sme na leto vysadili

kittykat22
28. jan 2020

@eliska13 @danielahamar baby nam to vyslo aj so synom. Tiez mal hranicne hodnoty. Sme lactos intol jeden ako druhy, tak si myslim, ze je to tym. Za 6mes mame kontrolu na imuno, tak uvidim co povedia.