Sú hnačky a tráviace problémy príznakom Omikronu?

10. feb 2022

Ahojte, som v karanténe s pozitívnou osobou, pred rokom som už covid prekonala, teraz jediný príznak hnačky už 3-4 dni. 25.1. som dobrala 2 balenia atb. Zinnat a summamed. Som ockovana.

Moze ist o jediny priznak covidu alebo je to skor sposobene antibiotikami ?

Mali ste tento problem a boli ste nakoniec pozivitni ? Cakam na vysledok pcr🙂

zivana
10. feb 2022

Ja som mala tiež len hnačky a výsledok bol pozitívny.

stvura
10. feb 2022

ja som dva dni mala virus "hnackovo-vracackovy", nevedela som ani chodit a bola som negativna...🙂
To neberies ziadne probiotika? Summamed je velmi silny liek, sa nediv.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
10. feb 2022

@zivana a po kolkych dnoch cca ti to preslo ?

autor
10. feb 2022

@stvura brala som probiotika pocas atb a beriem aj teraz 🙂

dadulamamula
10. feb 2022

Hnačky bývajú pri atb, preto sa berú počas atb probiotika,.. Čo sa týka príznakov covidu áno je to možné.

stvura
10. feb 2022

tak uz len pockat na vysledok ci mas virus alebo kovid

autor
10. feb 2022

@dadulamamula ano ale atb som dobrala 25.1, zda sa mi to dlho ze az teraz by mi zacali problemy

kittykat22
10. feb 2022

ahoj ano. Ja som mala pri delte aj omicrone vracanie a odpadvanie. Prave omicron ma casto traviace tazkosti. Svokra je sestricka u lekara pre dospelych, tak mi to povrdila. Chlapci na odberoch mi tvrdili, ze to su velmi zvlastne priznaky co som mala, ze to casto nebyva. Svokra hovorila, ze pekne kecal, pretoze to nie je vynimocne.

mamina1419
10. feb 2022

Predstav si že existuje aj iné než Corona . Je to tu stále to isté. Už každé zakladanie je Corona. Zapnite už hlavy ľudia. Toto nie je normálne

laura164
10. feb 2022

Ja som neockovana, mala som 5 dní hnačky, iné príznaky som nemala, všetci sme boli pozitívni, tráviace ťažkosti len ja, ostatní teploty, nádcha

autor
10. feb 2022

@laura164 dakujem 🙂 a mala si covid teraz nedavno ?

laura164
10. feb 2022

Áno v sobotu mi vyšiel pozitivny pcr

dadulamamula
10. feb 2022

Tak to máš potom z omikroni

butterfly333
19. feb 2022

Ako si na tom hnačky už skončili? Tiež ma to trápi 2.2 som bola pozitívna už druhý krát som aj zaočkovana dr mi dala sumamed atb no už vyše týždňa mam hnačky to aj 6x za deň idem a kŕče občas mám beriem aj probiotika laktobacili dala som hylak kvapky dr mi odporučila len kedy to už skončí?