Sú porcelánové korunky na prednom zube viditeľné?

bendinko
17. okt 2017

Ma niektora z vas porcelanovu korunku na prednom zube?Je to viditelne?Vidno,ze je to dorobeny zub oproti ostatnym?

yanni
7. máj 2019

@janicka11 Ono nik sa normalne tak nevyskeruje. Pri beznom rozhovore a prirodzenom usmeve si to nik nevsimne😉

dzt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vinifera
7. máj 2019

@bendinko áno je to vidno. Sú to 2 najkrajšie zuby v mojej hube. :d

janicka11
7. máj 2019

@dzt ďakujem, su dokonca mensia ako som mala svoje.. A ano celokeramivke a mna stali 800€ 5xubov.

dzt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janicka11
7. máj 2019

@dzt umna to bolo celkom rychlo. Ó brusila utorok, a štvrtok som šla uz na odtlačky a do 2 týždňov som mala zubky napevno uz. Prvy krat na skúšku tusim po týždni a to mi ich upravovali mala by som ich zajac moc von a hned upravili a dotyzdna boli hotove a super.

dzt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oros
7. máj 2019

@janicka11 veľmi ti vidno ze sú umelé

mmama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yanni
23. máj 2019

@mmama Aka rovna plomba? Ja mam aj vzadu plombu pekne vytvarovanu.

mmama
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinak25
15. jún 2019

@bendinko obnovujem tému. Máš už zúbky hotové?

titi28
30. okt 2021

@lumia888 Dobry den mam rovnaky problem,moje vypadaju rovnako,zvykla ste si potom ?

frzeiovn
12. jan 2022

Ahojte, prosím vás, vrátim sa k téme, ako dlho vám vydržali keramické korunky? Ja mám tiež na prednom, hoci bol umŕtvený a obrúsený, nasadená kovová časť a na tom je korunka ale nepresvitá, len pri ďasne sa už odhaľuje ale keď sa smejem tak našťastie mne nie je vidieť ďasná, mám ho už cca 10 rokov, a v pohode aj na rontgeni som bola, ale potom sa dá korunka vymeniť alebo odpadne sama alebo ako neviete? Dokedy ešte bude držať???? Bojím sa lebo je to predný zub....😨 Tie vedľa sú moje....
Ďakujem

tinak25
12. jan 2022

@frzeiovn to aj mňa zaujíma. Chcem si dať na predné korunky. Zubárka ma upozornila, že časom sa mi môže odhaľovať. Tiež by mi davala na mŕtvy zub.

frzeiovn
13. jan 2022

Ahoj, ale zasa ja môžem povedať, že mne to spravil pekne a po tých 10 rokoch to fakt minimálne vidieť, len keď si odkryjem peru hore, ani si to nikto nevšimol, že by sa ma pýtal, či mám korunku....pošlem foto ak chceš...

kosimka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz