Suchá pokožka na nose a obočí

grejci1
17. nov 2012

Ahojte mamičky, odkedy som tehotná, som mala strašný problém so suchou pokožkou na nose a obočí, čele... bolo to červené, svrbelo to a opadávali mi z toho šupinky ako keby "lupiny na tvári". Konečne som našla niečo čo pomáha. Bioderma Sensibio DS+ ... stojí cca 13,- Eur.

Snáď som vám pomohla 🙂

januliku
17. nov 2012

@grejci1 Este je dobry od biodermy aj atoderm po zinc 😉

grejci1
autor
17. nov 2012

@januliku ja som myslela, že sa zbláznim a teraz to tri dni používam a vyzerá to skvele 🙂

januliku
17. nov 2012

@grejci1 Ja ho pouzivam od leta dcerke, ma ekzemik na licku. Zmiernuje zacervenanie, premastuje, je super. Tebe sa to po porode urcite upravi, pokial to maš len v tehu 😉 Ja som mala v tehu najkrajsiu plet od detstva, ale tiez sa mi po porode upravila spät k povodnemu stavu 😠

grejci1
autor
17. nov 2012

@januliku ja som nikdy nemala ani jeden pupáčik a ani nič podobné... vždy jak babatko prdelku a teraz toto... som bola normálne vydesená, pomohla mi ešte framykoinová mastička ale to sú antibiotiká a to v tehu nechcem :(

janka743
20. nov 2012

@grejci1 ahoj, vidim ze čakas malinku cca. rok po nas. ja som mala termin 7/4, no narodili sme sa 2/4. mne sa zasa pocas tehu pokozka na tvari vyrazne zlepsila, ale ku koncu som ostala taka flakata. este po porode sa to upravovalo, az na normal... som tiez Brestovany 🙂

grejci1
autor
21. nov 2012

@janka743 no supeeeer, a kde tu bývaš?