Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Svrbenie, bolesti a horúčka

zufala22
12. apr 2014

Ahojte, chcela by som sa spýtať na váš názor. Pár dní mám kožu ''dole'' úplne suchú, občas svrbenie a bolesti. Akurát mi končili moje dni a bolesť bola taká, že som mala problém zaviesť mini tampón. Bolí to iba zvonka. Myslela som, že je to iba zaparené. K tomu som celkovo prechladnutá a mám horúčky. Nakoľko je víkend, k doktorovi sa dostanem prinajlepšom v pondelok, možno až utorok nakoľko v pondelok má odbery a operačný deň. Myslela som na mykózu, ale nemám výtoky. K tomu všetkému ma ničí priateľ, ktorý ma okamžite nazval sukou, nechce ma ani vidieť kým nepôjdeme k lekárovi a nepotvrdí mu, že som s nikým iným nič nemala a okolkuje že si ide spraviť všetky vyšetrenia lebo mi neverí. Som z toho na nervy lebo som nikdy nič také nemala a bokovky nemám, tak by som bola rada keby sa aj diskusia uberala tým smerom. Zatiaľ si dávam na to Bepanthen na zapareniny pre deti, pomáha to aspoň od toho svrbenia.

csenibaba
12. apr 2014

Ahoj vyzerá tak ze naozaj más mykozu(nemusis mat len z vnútra)ked más doma canesten alebo candibene krèm s tym sa natieraj tam dole.

konecnefree
12. apr 2014

prva pomoc na mykozu, prevarit vodu, do toho sodu bikarbonu a sadni do toho aspon na dvadsat minut, mozes 3 denne ked sa ti ulavi tak je to mykoza

zufala22
autor
12. apr 2014

Ďakujem vám za rady, hneď si pôjdem niečo kúpiť do lekárne a skúsim aj ten kúpeľ. Nemáte skúsenosti s tabletkou Mycomax? Z čoho som to mohla dostať?

lenkakrcahova
12. apr 2014

V prvom rade vylep chlapovi za slová čo na teba používa..Ochorieť môže aj on,tiež nemusí vedieť kde,tak nech sa nespráva ako chumaj 😠 ..A v druhom rade to môže byť aj dáky ekzém,nielen mykóza,ja by som sa šla poradiť do lekárne alebo si aspoň na nete pokukaj dáke rady,nech sa ti kúsok uľaví 😉

konecnefree
12. apr 2014

Je to antimykotikum? Tak by malo zabrat ,ale ja by som isla ku gynek. nech ti predpise nieco. Daj si spravit výter nech vieš čo tam presne je.Tampóny nepoužívaj iba probio. Dostat to môžeš len od seba. Slabá imunita premnožia sa nesprávne baktérie aj kď telu vlastné.. Posilni imunitu, vyhýbaj sa stresu. Ak si to este neamala tak pravedpodobne sa to po liecbe upraví.

csenibaba
12. apr 2014

My
@zufala22 mycomax je ako v mene má proti mykotikum a pouziva sa vnútorne ale to ti nepomoze na vonkajsiu mykozu to treba riesit s krèmom alebo kúpelom!Pises ze si celkovo chora takze más oslabeny imunitny systèm co sa mykozam paci:Ja osobne ked som chorá a berem anti.biotikum z 10 pripadoch min.9- krát mam aj mykózu!

zufala22
autor
12. apr 2014

Práve som čítala toho viac...vraj za to môže presne ako píšete oslabená imunita, stres v ktorom som permanentne, dokonca veľa sladkého, čo ja každý deň si niečo doprajem...a rozhodla som sa že takého chlapa môžem kašlať za to ako sa zachoval...tvári sa ako keby som doniesla nejakú pohlavnú chorobu typu syfilis... kľudne nech si so mnou ide k doktorom ku akým chce a nech si dá spraviť všetky vyšetrenia aké existujú....ja sa nemám čoho báť a dúfam, že sa aspoň trochu bude cítiť ako debil...ďakujem vám za všetky príspevky

Tu začni písať odpoveď...

Odošli