Svrbenie hlavy, už je to na nevydržanie. Čo robiť?

aalzbetkaa
15. nov 2019

Caute baby....v poslednom case ma strasne svrbi hlava..je to na nevydrzanie, vlasy si umývam každý 2-3 deň podľa toho ako mastneju a sampon používam hnedú schaumu.....na druhý týždeň sa chystám asi ku kožnej lebo........a žiadne zvieratká vo vlasoch nemám, keby mal niekto nejaké narážky 🙂 ....veľmi pekne dakujem za každú pomooc...

benit
15. nov 2019

@aalzbetkaa ja to mam tiez. Uz sa mi zacali po bokoch cela vo vlasovej casti robit take suche miesta supinate ako necht na malicku. Tiez sa chystam buduci tyzden ku koznej kedze sa to rozsiruje. To uz som pouzivala skin cap sampon a biodermu. Nic nepomohlo. Tiez nemam zvieratka. 😉

zuz02
15. nov 2019

Mne na toto najviac pomáha Nizoral šampón. Okrem potlačenia lupín, pomáha aj na svrbenie.

len_nig
15. nov 2019

Ja som mala svrbenie hlavy na začiatku histaminovej intolerancie

benit
15. nov 2019

@len_nig ja ju mam tiez. Aj na diete ma sem tam svrbela, ale teraz od leta je to horsie. Nenapadol ma vsak suvis s histaminom. Mala som to par rokov dozadu. Vtedy mi Bola zistena celiakia a ako som presla na dietu vsetko ok. No tak spomeniem koznej aj ten histamin.

len_nig
15. nov 2019

@benit ja som to mávala hrozné, tú hlavu by som si rozskrabala do krvi 😪 aj oči ma veľmi svrbievali

brita7777
15. nov 2019

Nizoral jednoznačne !!