Svrbenie pokožky

30. nov 2021

Ahojte v poslednej dobe asi pislednych 5dni mozno menej ma obcas len tak z nicoho nic zacne svrbiet nejaka cast cela najčastejsie ruky fakt netusim z coho to moze byt. Nepouzivam novy praci prasok ani nic podobne zmenu pokozky som si tiez zatial nevsimla iba ked som si to raz skrabala tak to scervenalo a niekde zostali take male biele flaky no a mavam suchu pokozku ale to som mala aj predtym. Neviete co to moze byt? Celkom sa bojim aby to nebolo nieco vaznejsie.

janetinka27
30. nov 2021

mavam to v zime, tiez aj na nohach

autor
30. nov 2021

@janetinka27 len ja to mam teraz prvy krat minule roky som sa s nicim takym nestretla

janetinka27
30. nov 2021

skus natierat, ja natieram indulonou.ale u teba to moze byt nieco ine,tazko povedat

autor
30. nov 2021

@janetinka27 teraz sa mi na ramene objavili take male hrcky bez farby

janetinka27
30. nov 2021

skus sa opytat v skupinke zdravotnici na mk, mozno ti poradia,mozno je to len nejaka reakcia

sibea1
30. nov 2021

Ahoj, mňa pri psoriaze svrbelo celé telo... Treba si dať pozor na zápalové potraviny... Zamerať sa na stravu, pokožka nám signalizuje, že sa už niečo deje...vyčistiť telo zvnútra... Koža je úzko prepojená s pečeňou, ak je znečistená, ďalšie toxíny idú cez kožu von.. Ja som vyskúšala bylinkovú očistu, zmena stravovania a mám pokoj,

martrle
1. dec 2021

Moze to byt psoriaza ktovie...no ak chcete pošlem vám jedno Video,

autor
1. dec 2021

@martrle ano budem rada