Tabletka po styku a menzes

dadulka271
17. feb 2012

Ahojte prosim vas poradte mi v nedelu som uzila tabletku po menzes mam dostat az 27.ale vraj po uziti by mala prist menzes do 5dni a mne stale neprisla sem tam ma bolelo pod bruskom uzila ste ju niektora do kolkych dni vam prisla menzes a maly ste tiez bolesti?dakujem 🙂

juliap
17. feb 2012

@dadulka271 menzes moze prist do 14 dni po uziti tabletky ... moze byt slabsia, silnejsia, moze byt len spinenie ...

kahlan1
16. mar 2012

@dadulka271 ahoj ako si dopadla? nam praskol kondom tuto nedelu ☹ a v pondek rano (do 12 hodin som uzila tabletku. Dnes je to piaty den ale menzes nikde. Dr mi povedal dnes ze do 14 sa ma dostavit. A smola je ze nam praskol pravdepodobne cez ovulku. Aj ked ja som necitila zeby som uz ovulovala (bola som 9 DC). To len videli na vaginalnom sone v ramci preventivnej prehliadky. A teraz trpenm co bude ☹

dadulka271
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kahlan1
16. mar 2012

@dadulka271 vdaka za odpoved, lebo vsade co citam tak akoby ta tabletka vobec nezaberala, brucho ma boli ako na menstruaciu ale ked som v pondelok bola na sono, takze sliznica je nizko ze kramy este nedojdu ale to bolo v pondelok v ten isty den ako som uzila tabletku tak neviem ci sa to moze za par dni takto zmenit. Ja si neviem predstavit ze ostanem tehu ☹ a este ma dr rano vystrasil ze nam praskol vo velmi zlu dobu ☹

dadulka271
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kahlan1
16. mar 2012

@dadulka271 ved to ze mam doma takych drobcov ☹ ☹ tak si to neviem predstavit - a neviem nato prestat mysliet a riadne ma vystrasil doktor ze tam bol vypotok ze to je po ovulacii, ale nasla osm ze to moze byt aj po prasknutej cyste - nechcem ta otravovat ale ja mam taky strach ked osm si precitala kolke ostali tehotne aj po tabletke po ☹

dadulka271
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kahlan1
16. mar 2012

@dadulka271 dakujem lebo neviem nato prestat mysliet a aspon nejaka pozitivna sprava ze ti zabrala aj cez plodne - lebo psychika je des a clovek sa citi tehotny :( no uvidime co bude lebo tri deti nezvladnem take male ale interupciu nechcem to by som si neodpustila

dadulka271
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kahlan1
16. mar 2012

@dadulka271 tak 3.4 priblizne, tabletku som vzala teraz 12.3. ved to ze ja sa uplne citim tehotna a uz rozmyslam ake to bude s bruchom o takych drobcov - az mi slzy idu do oci ☹ je to des

kahlan1
17. mar 2012

@dadulka271 ahoj dnes som mala cistu krv ale teraz neviem ci to nemohlo byt zo vcerajsieho vysetrenia - dr vravel ako vzdy ze mozem spinit ale este nikdy som po ziadnom gynekologickom vysetreni nespinila ani nekrvacala. Tak pevne verim ze to zabrala tabletka.

to si mala po tej tabletke spinenie jeden den?

dadulka271
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kahlan1
17. mar 2012

@dadulka271 no tak som pokojnesia - len u mna to vyzera akoby saa uz spustili kramy skôr lebo stale mam slabe krvacanie aj bolesti ak ona kramy

dadulka271
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kahlan1
19. mar 2012

@dadulka271 ahoj, mala som dva dni silne krvacanie ale dnes je treti den a uz len spinenie - tak neviem ci to mam povazovat za kramy (lebo normalne by mali dojst 3.4. a mam 5 dni) ale tak verim ze to je znamenie ze tehotna ne som 😉

mraz_januska
16. aug 2012

Najlepsie spravis, ked napises sem na poradnu. A poradi ti priamo gynekologicka. http://www.tabletkapo.sk/

sjuzocka
16. aug 2012

ja som asi dva razy v zivote zobrala tabletku po, ale nikdy som nemala spinenie ci krvacanie aj ked som ocakavala ci pride... potom som sa niekde docitala, ze tabletka PO dokaze vlastne sposobit potrat (do troch dni po stretnuti spermie s vajickom) a vtedy byva spojena s krvacanim, ale tazko povedat ci to je hodnoverne, kazdopadne ma to dostatocne znechutilo a presvedcilo o tom ake chemicke brutal svinstvo to musi byt... ale bez toho by asi na svete bolo o dost viac nechcenych deticiek :(

majalala
3. jan 2013

MAJALALA 2012
😲 Vždy si treba prečítať info na webe z oficiálnej stránky výrobcu, spýtať sa na liek gynekológa, alebo lekárnika a potom samej seba, či je to ok, vziať si ho... hlavne netreba panikáriť...

lucia1203
18. mar 2013

Ahoj v sobotu nam praskol kondom do 12 hodin som si dala tabletku po asi po 6 hodinach ma dost rozbolelo brucho a boli ma este aj dnes je to normalne alebo je to naznak ze tabletka nezabrala prosim poradte kto ma skusenosti s tym

dada2496
13. nov 2013

Tazko sa mi to pise a nie som na to dvakrat hrda. Poza chrbat rodicov mavame s priatelom bcasny sex...(mam17,on23)
Naposledy( sobotu) sme sa nechali uniest a nepouzili ochranu...
Dali sme si pozor a priatel sa urobil mimo mna...
Lenze cast mi kvapla na podbrusko a stiekla az dole...
Nebola som si ista ci sa nahodou spermie nedostaly dnu ..preto som (v pondelok) uzila tabletku po...
Nemala som ziadne vedlajsie ucinky ..
Menzes by som podla pravidelnosti mala uz dostat ale meskava mi niekedy aj dva tyzdne..
Myslite si ze mam dovod na paniku? ... mam si po case spravit aj test?

veronka234
8. máj 2016

Ahojte baby, s priatelom sme mali styk vo stvrtok, kedy sa nam stala mensia nehoda, tak som si zobrala tabletku ... Vcera(v sobotu) sa objavilo drobne spinenie, mam sa stale obavat tehotenstva alebo je to dobry znak toho, ze menstruacia pride?

michaela1111
28. jún 2016

ahojte, prosim vas v nedelu rano som mala pohl.styk (mali sme aj kondom, ale ja osm strasne paranoidna) a zaroven prvy den menstruacie. V pondelok som si v panike vzala escapelle, teda na 2.den menstruacie. Tie mi potom trvali skoro 9 dni. Ako mi skoncili, tak mi zacalo byt zle od zaludka, dokonca ma dva krat jemne naplo a bolel am ahlava. Moze to byt z tej tabletky? Uplne som vystrasena. Prosim, poradte mi, ci to je z tabletky, alebo musim ist k lekarke?