Tampóny Tampax

sabinaaaa
17. dec 2015

Ahojte. Má niektorá z vás skúsenosti s týmito tampónmy s aplikátorom?

sissy27
17. dec 2015

@sabinaaaa áno - hygienickejšie zavedenie ako pri klasických tampónoch, iný rozdiel v tom nie je...

gretocka
17. dec 2015

ano mam skusenosti... ked som este bola mlada pred porodom 🙂 tak s aplikatorom boli jedine, ktore som si vedela zaviest. Obycajne som si nevedela dat tak, aby ma netlacili a aby som ich mala spravne na mieste.

mrnusikz
17. dec 2015

Jasne, jedine tieto pouzivam uz 15 rokov. Neviem si predstavit zavadzanie bez aplikatora, brrr.

katka1981
17. dec 2015

@sabinaaaa, mne ten aplikator vadil, ja som to skusila a nikdy viac

maja367
18. dec 2015

ano ako prve som mala tampax .. ale ked sa naucis ako spravne zaviest tampon tak naj su o.b. nieje to iba znacka ale aj kvalita su proste naj. 😉

sabinaaaa
autor
18. dec 2015

lebo počula som že po nasiaknutí nabere taky zvlástny kockovitý tvar a ze neprisposobuje sa? tak preto sa pýtam.

chrumka84
18. dec 2015

Ano, su take placate, nie okruhle ako ob. Pred porodom mi vyhovovali, po porode uz nie.

sorciera24
18. dec 2015

@sabinaaaa aj ja som ich parkarat pouzila, ja tampony nemam rada a prave kvoli aplikatoru sa mi zdaju hygienickejsie, ale su presne take palcate, ine ako o.b. .....no a teraz by som uz nepouzila ani tieto...mam kalisok.....niet nad to 😉

mrnusikz
19. dec 2015

@sabinaaaa ano, prisposobia sa (ved nemozu inak, telo nepusti) a praveze su podla mna menej klzke a vic absorbuju ako obyc valcek ob