Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ťažko sa mi dýcha

zuzik140
3. jan 2016

Ahojte, niekedy sa mi stáva, nie nejak často, ale že sa mi akoby ťažko dýchalo, akoby som musela predýchavať a často sa mi zíva potom. Nestalo sa Vám to niektorej, alebo neviete z čoho to môže byť?
A ospravedlňujem sa, ak tu už náhodou takáto otázka bola. Ďakujem

limetka69
3. jan 2016

Som síce tehotná, ale mam podobné stavy. Najprv som si myslela, že je to tlak, ale bol to nedostatok železa. Prešlo ma to. 🙂

25daniela
3. jan 2016

Na takyto stav u mna moja dr reagovala odberom a ze to asi bude chudokrvnost, ale nebola. U mna je to sposobene asi problemom so srdcom. Cakam na vysetrenie na kardiologii.

zuzik140
autor
3. jan 2016

@limetka69 fakt? vďaka...asi pred pol rokom alebo aj dávnejšie som bola na odberoch, ale vtedy bolo v pohode..

paris3
3. jan 2016

@zuzik140 moze to mat vela pricin .... ja som to mala z psychiky, ked toho na mna bolo vela.

stepanka274
3. jan 2016

U mna psychika, nieco podibne, dychavicnost, potom mi mama kupila vytazok cinska rastlina schizandra cinska, prehlbuje dychanie s velmi upokojuje, mne velmi pomohla, previtaj si o nej na internete

eli74
3. jan 2016

@zuzik140 pricin moze byt viac, odporucam ist k doktorovi a povedat vsetky problemy, ktore ta trapia, spravi potrebne vysetrenia a budes vediet co ti je. Nechcem tu vymenovat vsetky choroby pri ktorych je aj stazene dychanie, da sa to vygooglit.

tanag
3. jan 2016

aj ja to mavam, teraz mi to zacalo pred vianocami, ja si myslim, ze to mam spojene s travenim plus stres k tomu. Moze to byt aj anemia, pricin vela ale najskor je to asi z vycerpania a unavy

Tu začni písať odpoveď...

Odošli