Tēgreen - aké sú vaše skúsenosti s užívaním?

kristina_00
15. apr 2019

Beriete niekto? Ale sú vaše skúsenosti oplatí sa investovať ?

buxus24
15. apr 2019

@kristina_00 beriem ho uz par mesiacov,a nelutujem.Je sice drahsi,no hmotnost mi klesla a drzi sa. Reakcie okolia ma vzdy potesia

dollynkaa
15. apr 2019

@kristina_00 toto by aj mňa zaujimalo😉

rora
15. apr 2019

Sestra ho berie uz rok,velmi si chvali. dopomohol jej k schudnutiu. Samozrejme ze k tomu upravila aj stravu a zacala cvicit... na mna osobne je moc drahy, tak skusam lacnejsiu alternativu (forfemina)... ak bude o nicom, zainvestujem do tegreenu teda aj ja

buxus24
15. apr 2019

@rora forfeminu som brala...no tam to je len o odstraneni vody z tela

ciarraa
16. apr 2019

Kolko ho tak treba brat aby clovek nejake tie vysledky videl?

buxus24
16. apr 2019

@ciarraa do mesiaca vidno pokrok..presne si uz nepamatam,beriem ho dlhsie...takze uz neviem 😌

alexx8
16. apr 2019
Používateľ alexx8 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alexx8.

@kristina_00 užívam aj ja, cca po 2 dňoch som mala viac energie, a následne po cca 3 týždňoch som schudla v bruchu a v stehnách a tvár sa mi zlepšila.

alexx8
16. apr 2019
Používateľ alexx8 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alexx8.

@ciarraa to je veľmi individuálne. Ale ja som mala výsledky po cca 3 týždnoch.