Teplota z bolesti chrbta

euka210
8. jún 2012

Máte niekto skúsenost s vysokou teplotou pri bolestiach chrbta? Nás maly ma 9m a 10kg, co dá zabrať, chrbát ma uz bolí dlho a vcera som sa zobudila ako zbity pes a do vecera prisla teplota takmer 38C. V noci som to sice vypotila, ale stale sa citim slaba a neviem ci nestupne, potim sa jak kon. Inak ma totiz nic neboli, Dostala som aj druhu menstruaciu od porodu, ale nemyslim, ze by to mohlo mat s tymto nieco. Budem vdacna za odpovede, lebo mame ist na vikend prec a neviem ci to zrusit ci nie.

strapco13
8. jún 2012

@euka210 ..popros admina nech to zmeni na diskusiu
z bolesti chbta teplotu nebudes mat..ale mozes mat nejaku virozu, ako napr chripku a pri tych moze byt sprievodny stav aj bolesti chrbta, svalov, klbov
mas nejake ine priznaky choroby okrem teploty a chrbta..pri moceni nie su tazkosti, nadcha, bolesti hrdla, hlavy?

latvia
8. jún 2012

@euka210 zrejme na teba vyliezol nejaky virus, kedze pises ze si sa citila ako zbity pes, to presne virozy robia, bolesti kosti, svalov, ako keby ta presiel parny valec. mozes a nemusis mat pritom teplotu, takisto kasel, hnacka alebo sople mozu a nemusia byt. viem ze pri dietati sa to velmi neda, ale oddychuj co najviac, hod do seba jeden ibalgin, urob si bylinkovy caj s vitaminom c, medom a inymi zdravymi vecami..ked sa to do vecera zhorsi, asi by som vikend zrusila, zavisi od situacie kam idete a na aku prilezitost. v prvom rade sa daj dokopy.cize ja si myslim ze teploty z chrbtice nemas. ale ako sa vravi, v medicine nic nemas na 100 percent 😉

motyl94
1. júl 2016

Presne mám momentálne taký istý problém no len na mam 4m. Dcérku mám bolesť chrbta a teploty 37-38 už tretí deň

pehavcek
1. júl 2016

Tiez mam skusenot, ze po vypiti ladovej kavy, alebo kofoly som do dvoch dni chytila v lete vysoke horúčky. Pričom všetko začalo neznesitelnou bolesťou celého chrbta. Ked ma sekne v chrbtici tak horúčky nemám. Maximálne by si mohla mať teplotu okolo 37

motyl94
1. júl 2016

Ano ... len neviem ci teploty mam z chrbtice alebo z coho naozaj nicc ine len Boles chrbta a teploty

katulienkax
1. júl 2016

Ked je viróza tak ta moze bolieť cele telo a aj chrbat ale urcite nie ze sekne v chrbte a z toho teplota .mna bolieval chrbat istým časom neskutočne ale nikdy teplota. Ale ked na mna nieco lezie a mam teplotu tak vtedy ma všetko boli aj chrbat.

pehavcek
1. júl 2016

Mne to vysvetľovala doktorka že keď v horúčavách vypijes alebo zmes niečo studené, ľadové tak môžeš šokovať organizmus a reaguje horúčkami, tie sa prejavujú silnou bolesťou chrbtice.nemusis mať žiadny iný prejav

carpedem
7. máj 2017

Ja som to prekonala dnes dorana. Vecer som mala brutalne bolesti chrbta...co nemavam vobec...lihala som si so zimnicou...a o 3.tej som sa zobudila s tym, ze mam horucku skoro 38. Dala som si paralen a vypotila sa. Prezliekla a znovu sa vypotila. Vsavala som az o 9.tej ale stale sa citim slaba a unavena. Pritom horucku nikdy ale naozaj nikdy nemavam. Ani len pri chripke...nikdy

anaviky
6. jan 2018

Baby ja som teraz PN s chrbticou a bola som u neurologa,predpisal mi injekcie do zadku,dostala som zatial dve,nenapadne ma teraz nazov. Vcera som sa citila akosi divne,tak zmeriam teplotu a ze 37,3,´... dnes len tak skuska a 37,1... boli ma cely clovek,ale nemam ani nadku ani kasel,trochu ma hlava boli. takze ziadne ine priznaky choroby. Moze byt ta jemne zvysena teplota reakcia ta tie injekcie? ci co si mam o tom mysliet? je pravda sice ze dcerka ma kasel,muz kasle,sopli a tiez mal zvysenu teplotu....