Teploty po prasknutí cysty na vaječníku

mikleova
22. sep 2020

Ahojte chcem sa spýtať či niekto nemá skúsenosť s niečim podobným . V piatok som bola prepustená z nemocnici pretože mi praskla na vaječníka cysta. Všetko bolo v poriadku samozrejme brucho mám veľké pretože mi cysta praskla do vnútra . Lenže mi začali teploty síce len zvýšené a mám dosť teple to brucho . A teploty nemám cely deň poväčšinou len na večer a bolesti sú minimálne. Viete mi niekto prosím poradiť ak ste si tým prešli. Dakujem

viera
22. sep 2020

@mikleova Aka velka cysta?..

mikleova
autor
22. sep 2020

@viera Tak toto by som klamala neviem . Viac krát som mala prasknutú cystu do dutiny brušnej ale nikdy takéto prejavy po prepustení

engel76
22. sep 2020

Ist k doktorovi, co ak nejaky zapal.

deti95060810
22. sep 2020

určite zavolať lekárovi...

viera
22. sep 2020

@mikleova To su dolezite veci...Kolko ich je..Ci je jedna a ako velke...Lebo vacsia moze uz narobit neplechu...Malicka nie...Ale podla toho co uvadzas by som povedala ze tam je nejaky zapal....Ja som mala velku, ked mi praskla tak mi bolo trochu zle....Ale nie takto ako opisujes....Isla by som k lekarovi

viera
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonatta
24. sep 2020

@mikleova ja mám momentálne skoro to isté ...mne praskla cysta túto nedeľu doma,nevedela som čo sa stalo ,hrozne bolesti ale nejako som to ustala po case ,ďalší deň som šla do práce a až stredu som sa dostala na gynekológiu a dozvedela som sa ,že mi praskla a rozliala sa do dutiny ,lebo nič nevytieklo von ,dostala som čipky a šla domov,stale ale divné pocity v podbrušku,bolenie krížov a včera večer už aj teplota,,nedalo mi to šla som aj obvodnej jediné čo mám crp 12 ale to ,že je normálne,inak všetko v poriadku ,tak cakam ako bude ďalej

daom
14. okt 2022

@sonatta ahoj, mozem sa ta spytat ako si dopadla? Ako dlho ta to bolelo? Momentalne riesim rovnake problemy, uz som tyzden a pol po prasknuti a stale sa necitim dobre. Dakujem ti za odpoved