Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tetánia, depresie, úzkosti

lucy1801
6. dec 2020

Ahojte, v januári mi zistili tetániu a odvtedy ako sa mi začala prejavovať tak som mala iba depresie a každé ráno úzkosti a záchvaty pri ktorých sa mi ťažko dýchalo a každým dňom mi bolo horšie a horšie. Teraz je to už lepšie len som stratila chuť úplne na všetko necitim sa vôbec šťastná ani keď sa mi niečo podarí nemám z toho žiadny pozitívny pocit, proste ten pocit tepla, eufórie a príjemný pocit šťastia ktorý vás napĺňa a kopne vás ďalej a vy sa cítite potom lepšie a viete že môžete fungovať ďalej. A naozaj už neviem čo ďalej robiť užívam momentálne vitamíny je to alternatívna liečba tak dúfam že aj to mi niečo zlepší :( stretli ste sa s niečím podobným? Ak hej čo vám pomohlo? Ďakujem:(

lucia147852
6. dec 2020

Ahoj. Podľa mna by si mala vyhľadať aj psychiatra a riešiť to s AD. Ja mám tiež tetaniu a akurát bývam nervóznejšia. A mávam krce a bolesti. Pri záchvate tlak na hrudi. Ale tvoj stav už je zložitejší.

lucy1801
autor
6. dec 2020

@lucia147852 lenže ja to s AD riešiť nechcem... Radšej prírodnou cestou..

danielahamar
6. dec 2020

D, C a B vitamín, zmeniť život, ľudí s kt. sa stretáva s, myseľ. Začať sa venovať sama sebe a nie celému svetu a podľa všetkého mas aj problém s crevami, či?

lucy1801
autor
6. dec 2020

@danielahamar prečo s črevami?

littlefiona
6. dec 2020

@lucy1801 začni meditovať a tetánie, depresie zmiznú

danielahamar
6. dec 2020

@lucy1801 zmena stravy, niektoré potraviny ti náhodou neškodia?

danielahamar
6. dec 2020

@littlefiona máš aj nejaké overené meditácie?

lucy1801
autor
6. dec 2020

@danielahamar nie to som neskúšala vôbec

lucia147852
6. dec 2020

@lucy1801 tak potom skús veľa magnezko ale aj vápnik, D, Bcka, zinok. Zmeniť stravovanie a celkovo životný štýl. Držím palce 🙂

jkovacic
6. dec 2020

@lucy1801 mne pomohlo magneB6 plus milgama n, užívať treba dlhodobejšie.

lucy1801
autor
6. dec 2020

@lucia147852 magnezko pijem každý deň 2x denne, momentálne užívam vitamíny od lekára ktorý lieči čínskou medicínou a mám to na 4 mesiace takže neviem či môžem medzitým aj iné veci brať.

nicicka
6. dec 2020

Jediný a zaručený spôsob ktorý z tohto pekla funguje je naučiť sa problémy a myšlienky púšťať. Chce to tréning pri hocijakej činnosti. Vystavovať sa nepríjemným pocitom a prijať ich. Nelipnut na ničom. A hlavne mať VIERU, NADEJ a LASKU ♥️

lucia147852
6. dec 2020

@lucy1801 magnezko nekupuj šumivé. To je brak. Magnerot kup 3x2tabl kým je zle. Potom mozes aj menej. A aké vitamíny berieš?

lucy1801
autor
6. dec 2020

@jkovacic ja užívam Magnerot

lucy1801
autor
6. dec 2020

@lucia147852 píšem správu

bavlnkaa
21. dec 2020

@lucy1801 ahoj, ja som bola na tom tento rok podobne, ale uz je to lepsie.. na prvom mieste mi pomohla zmena stravy - dala som si pauzu na par mesiacov hlavne od cukru, alkoholu, bielej muky, mliecnych vyrobkov, spracovanych potravin.. velmi mi pomohla terapia u psychologa, ktory mi pomohol odhalit, ake "traumy" z minulosti si prenasam do svojho terajsieho zivota.. a ako s tym pracovat.. lebo vsetky nase terajsie reakcie su vysledkom nasich minulych konani a zazitkov.. co sa tyka tetanie, beriem tiez magnezium a b komplex, co urcite pomaha zmiernit symptomy tetanie.. ale z mojej skusenosti si treba dat doporiadku crevo + mysel + stres manazment.. samozrejme, kazdy sme iny, toto pomohlo mne 🙂 drzim palce 🙂

lucy1801
autor
21. dec 2020

@bavlnkaa ďakujem už som bola u psychiatričky a tá nastavila liečbu a prepísala lieky, hádam bude čoskoro opäť fajn

Tu začni písať odpoveď...

Odošli