Tetánia, depresie, úzkosti

lucy1801
6. dec 2020

Ahojte, v januári mi zistili tetániu a odvtedy ako sa mi začala prejavovať tak som mala iba depresie a každé ráno úzkosti a záchvaty pri ktorých sa mi ťažko dýchalo a každým dňom mi bolo horšie a horšie. Teraz je to už lepšie len som stratila chuť úplne na všetko necitim sa vôbec šťastná ani keď sa mi niečo podarí nemám z toho žiadny pozitívny pocit, proste ten pocit tepla, eufórie a príjemný pocit šťastia ktorý vás napĺňa a kopne vás ďalej a vy sa cítite potom lepšie a viete že môžete fungovať ďalej. A naozaj už neviem čo ďalej robiť užívam momentálne vitamíny je to alternatívna liečba tak dúfam že aj to mi niečo zlepší :( stretli ste sa s niečím podobným? Ak hej čo vám pomohlo? Ďakujem:(

tuzobnik
2. jan 2022

@julina855 Pokiaľ nezačneš brať antidepresíva tak si dávaj aspoň Neurol keď ti bude zle.

julina855
2. jan 2022

@tuzobnik Áno občas beriem aj neurol len nie často aby som si nato nezvikla 😔

julina855
3. jan 2022

@tuzobnik vo beriete antidepresíva prosím ake mate problémy

lucy1801
autor
4. jan 2022
cucoca
20. okt 2022

@julina855 no posledne tri dni som asi spala v noci 3 hod.Vzdy ken sa zobudim v noci tak pride na mna atak.Zacne mi byt zle ,boliet brucho,zacnem sa triast,srdce mi rychlo bije a zacnem sa potit na rukach aj nohach...ja uz tiez nevladzem...aj teraz som sa zobudila predchvilku a znova ten stav..bojim sa normalne zaspat ..co mam robit

cucoca
21. okt 2022

@tuzobnik ten neurol je pri akych priznakoch pomocny..je to aj na busenie srdca?

tuzobnik
21. okt 2022

@cucoca Neurol je liek proti úzkosti a panickej poruche. Pôsobí aj na búšenie srdca.

tuzobnik
21. okt 2022

@julina855 Depresia,úzkosť