Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Tik v oku

susily
13. feb 2019

Ako ste riesili tik v oku ktory pretrvaval aj niekolko tyzdnov?

klarissa25
13. feb 2019

Nasadila ai nejake vitaminy? Ak nie odporucam Thiamin a magnezium. Mne zabrali.

hombalka
13. feb 2019

Tik je väčšinou dôsledkom stresu, unavy a nedostatku spanku. Možno by to chcelo trošku viac oddychu 🙂 a nejake to magnezium by tiež mohlo dopomôcť 🙂

whatever1
13. feb 2019

Magnezko👌

lennaa
14. feb 2019

Mohlo by pomoct aj magnezium, ale ak to trva dlho dala by som sa vysetrit. Mamka to mala a napokon jej ocna povedala, ze jej vznikaju nejake skvrny na pozadi, ci kde a ze postupne bude na to oko, kde mava pravidelne tiky slepnut, ze to sposobuje tie tiky. Akoze nechcem ta strasit, ale viem sama, ze aj malickost moze prerast do problemu :/

kammik
14. feb 2019

@hombalka väčšinou áno, ale len keď to trvá deň približne, ale keď už je to dlhšie, tak to môže byť vážnejšie :/

hombalka
14. feb 2019

@kammik určite to netreba podceňovať. Ja som mala take tiky viac než mesiac, malemu išli zuby tak sme po nociach skoro vôbec nespali a cez den ma žmýkala staršia. Potom ked som začala brať magnezium a aj sa maly ukludnil a mohla som si trošku viac pospať v noci mi to samo prestalo. Tak snad to bolo fakt len tou unavou 😕

pupi14
18. feb 2019

magnézium je veľmi dobré, môže pomôcť, len tiež ptoom pozor na tlak, lebo magnézium znižuje 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli