Tipy na uľavenie od bolestí krížov

somkatka
3. jún 2020

Mamicky v kratkosti, mam 3mesacne babo, ma 7 kil, asi tyzden ma bolia dost krize, nevladzem sa zohnut. Tipujem ze to bude asi z nosenia maleho, ale neni velmi na vyber kedze je dost uplakany. Mate nejake rady na ulavenie? Chcela by som skusit najprv bez lekara, dakujem

mala_zuzu
3. jún 2020

@somkatka a neskúsiš si kúpiť nosič? Mne sa presne takto po pôrode, keď mal maly tri mesiace, a 8kg z toho nosenia vysunutí trosku 2 krčné stavce, strasne bolesti som mala celého chrbta z toho nosenia. Ale kúpila som si manducu, je ergonomicka, a naozaj sa mi uľavilo, maly bol spokojný veľmi

martinka13
3. jún 2020

Denne cvičiť. Ja som si stiahla appku Stretching ecercices. Je to tam pekne rozdelené do oblasti, ktoré sú problémové. Cvičenie trvá do 15 minút. Oplatí sa. Ja som občas ani nevládala chodiť kvôli krížom.

somkatka
autor
3. jún 2020

@martinka13 a tiez si to mala pri babatku? Dakujem za tip, pozriem to

somkatka
autor
3. jún 2020

@mala_zuzu ja ho nosim aj v nosici praveze, tiez mam manducu, aj v satke, ale aj vela na rukach to je pravda.. a pri noseni v nosici by nemal bolet chrbat?

martinka13
3. jún 2020

Tam to začalo by som povedala. My máme v rodine všetci problém s krízami a platnickami. Bratovi už vážne hrozila výmena platniciek a cvičením sa mu to trochu upravilo. Ale je to na báze každodenného cvičenia.

eliska13
3. jún 2020

@somkatka kojis?kúp si Guajacuran je bez predpisu
To môže byť z úplne inej príčiny a nie z kosenia syna záleží ako sa predklanas, možno máš niečo vysunute, výrastky...ako ho vyberas z vane, nebyť v predklone....

somkatka
autor
3. jún 2020

@eliska13 jejda nestras :-O verim tomu ze je to len z toho nosenia, alebo este ma mozno ofuklo. A co to je za liek?