Tlak v hlave akoby som bola opitá

llenka014
10. jún 2021

Už 4 deň mám tlak v hlave ako keby som opitá bola nemáte niekto s tým skúsenosť? Dnes mi začala MS tak neviem alebo možno počasie je to kvôli tomu ?

lucianne
10. jún 2021

@llenka014 moja mamina to máva z počasia sú na to lieky treba zájsť k Dr. Teraz to aj ona ma tiež už 3 deň v pondelok som ju viezla k Dr lebo aj vracala už stoho a ta jej povedala ze je už 3tia a to bolo ráno 9h🤦🏼‍♀️

llenka014
autor
10. jún 2021

@lucianne och a aké lieky ? Ja myslím že človek keď sa adaptuje na to počasie to prejde

lucianne
10. jún 2021

Prejde to ale trpí pri tom a vždy to mala také ľahké aké ty teraz ale tento krát celé zle ze si chcela ráno záchranku volať 🤦🏼‍♀️ aj ma vystrašila.Zajtra sa jeje opýtam ako sa volajú teraz mi už nedvíha mobil. Ale je to niečo ako kinedryl upokojí žalúdok ale aj zmierni točenie a tlak hlavy

llenka014
autor
10. jún 2021

@lucianne budem vďačná lebo fakt už 4 deň mi takto je mám aj ms ale asi to bude počasím bola zima a naraz horúco

lucianne
11. jún 2021

@llenka014 ahoj volajú sa cinarizin

rajc1nka
11. jún 2021

@llenka014 aj ja to mam, posledne 3 tyzdne dost intenzivne to pocitujem, presne pocit, akoby som bola opita, pritom som vobec nepila, dokonca mam pocit akoby som “nebola vo svojom tele”. 🤷‍♀️ Ja to mam obcas z vysokeho tlaku, pomaha mi na to sumive magnezium. Ale vacsinou na druhy den sa mi ten pocit vrati, niekedy o dva dni. Najhorsie je to,ze to mam aj vtedy, ked nemam vysoky tlak, ale uvidim. Ak to bude pretrvavat, tak zajdem k dr.

llenka014
autor
11. jún 2021

@lucianne ďakujem

llenka014
autor
11. jún 2021

@rajc1nka no ja tlak čo meriam tak je ok ale to bude počasím asi

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
llenka014
autor
11. jún 2021

@evamarek77 nemám 🙂 testy som mala robené ale mám silnú MS 2 deň