Točenie hlavy

susanne16
30. mar 2014

Potrebovala by som radu.Stale sa mi toci v hlave. Vysetrenia mam vsetky v poriadku. KO, ORL, magneticka rezonancia hlavy. Neviete mi poradit z coho to moze byt ? Tlak mam dobry. Kontrolovany 24h aparatom.

zita19
30. mar 2014

@susanne16 Ortoped a skontrolovat krcnu chrbticu, pripadne neurolog nech sa zameria na tu krcnu chrbticu. Ja ked sa blbo ulozim lezat, tak sa mi toci hlava ako ozratej... Zatlacim si nejaky nerv a potom to tak dopadne. Kedze viem, ze co to je a mam to fakt len ked si blbo lahnem nikto to neriesi ale tiez som bola dobre vyplasena.

januliku
30. mar 2014

@susanne16 Chrbtica alebo očný tlak.

susanne16
autor
30. mar 2014

@januliku na ake vysetrenie sa mam pytat u doktorky, aby mi zistila ci to je z krcnej chrbtice ?

lencika
30. mar 2014

tocenie hlavy moze sposobovat veli veci, nemas nizky tlak alebo anemicka, malo vody nezmenila si teraz nieco v ziivote co by ta mohlo vykolajit alebo potom to moze byt nervove ako pisu baby chrbtica a tie oci, chod na neurologiu a ocne

zita19
30. mar 2014

@susanne16 Vseobecny doktor ta ma poslat sam. Ked tak nespravil, normalka na drzovku si pytaj vymenny listok a zober si so sebou kopie vysledkov z ORL a MR aby ta neposielali zas. A nedaj sa odbit. Asi ci najprv ny neurologiu a potom aj na ortopediu. Kazdy z tychto doktorov pozera na tu istu chrbticu z trosku ineho uhla a hlada nieco ine...

susanne16
autor
30. mar 2014

@lencika prestala som fajcit. anemiu som mala, ale uz je to v poriadku

sendy182
30. mar 2014

@susanne16 máš závrat ak pudko vstaneš alebo sa ti točí hlava kedy koľvek...určite upraviť pitný režim.....cvičiť.....a ak cestuješ nebýva ti zle?

natuska87
30. mar 2014

@susanne16 Neurolog....

susanne16
autor
30. mar 2014

@sendy182 kedykolvek. pijem 2,5 l Az 3l cistej vody.

susanne16
autor
30. mar 2014

@susanne16 cvicit ako co ? ja chodim denne rychlou chodzou 30min.

sendy182
30. mar 2014

@susanne16 cievy máš v poriadku....krčná chrbtica a teliesko v uchu....kde je centrum rovnováhy........cvičenie na okysličenie tela.....skákanie....a pod.....

dzudka
31. mar 2014

@susanne16 ja som mala presne toto iste aj na odpadnutie a hockedy aj ked som len sedela sa mi tocila hlava alebo lezala plus traviace problemy busenie srdca problemy s travenim s jedlom a tak kadeco a nakoniec mi dobra dr imunoalergolog dal spravit intoleranciu histaminu tak a mam to tam a je to pravda ked drzim prisnu dietu ze nejem nic co je zakazane tak baby som ako novy clovek a cokolvek ak zjem tak uplne citim ako to ide na mna ten zachvat ☹
tak musim sa naucit drzat sto percent dietu a vtedy som okey. aspon ze sa na to prislo ze co to je 😉

daturka1
31. mar 2014

ja to mam tiez,toci sa mi hlava ako opilej ani pit nemusim,obcas ma aj nabok hodi....vysledok=krcna chrbtica

janula2511
2. apr 2016

@daturka1 ahoj ako si na tom teraz?este sa ti toci hlava?a lekar ti prisiel na to ze krcna chrbtica?

charity
2. apr 2016

@daturka1 Ak Ta hadze stale len do jednej strany, moze to byt aj vnutornym uchom.

tanika
3. apr 2016

@dzudka poprosím aké vám vyšli výsledkz DAO funkcia, a kvantita ? dík moc Táňa lebo mám asi aj ta s týmto problém...

nezabudko
16. jan 2020

Dobrý deň viete mi prosím poradiť stale sami točí hlava už vise tri týždne bol som už aj na neurológiu urobili mi aj snímku hlavi bolo všetko v poriadku aj na EKG som bol tiež bolo všetko poriadku neviete prosim poradiť

janula2511
16. jan 2020

@nezabudko krčná chrbtica by to mohla byť tiež.

miminka327
5. feb 2020

@susanne16 dobrý deň, zistili prečo to mate? Myslím, že keď si lahnete. Mam ten istý problém, iba do polohy vodorovné, úplný lah. Idem na MRI, ale všetko ostatné mam v poriadku. Cievy, očné, ORL, rtg. Normálne sa bojím ísť aj na tu magnetickú, neviem si predstaviť ležať pol hodinu 🤦‍♀️

nezabudko
13. feb 2020

@janula2511 bol som aj na RTG vyšetrenie z chrbticou trošku ju mám poškodenú ale neje to nič vážne ale už štyri mesiace sami točí hlava, to neni normálne už som skoro všetky visetrene podstúpil rengen hlavi ok rengen chrbtice ok kardiológia ok očné ok krv dobrá ja už fak neviem neverím že to môže spôsobovať chrbtica keď ju nemám tak ťažko poškodenú chcem sa spýtať že či neviete o nejakých liekov ktoré pomáhajú ďakujem

timotea244
13. feb 2020

@susanne16 určite ak ste neboli treba ísť k neurológovi..tiež mám závraty točí sa mi hlava je mi špatne na odpadnutie a dokonca keď si ľahnem tak sa so mnou točí svet ako s opitou kým si nenájdem správnu polohu..a mne hneď dr.povedal,že krčná chrbtica..

nezabudko
9. apr 2020

@sendy182 ja mám tiež istý problém už sedem mesiacov sami točí hlava skôro všetky visetrene som podstúpila rengen hlavy ok očné ok ušné ok rengen chrbtice mierna skolioza a napriamena lordoza trošku ju mám poškodenú stoho mi začalo budiť srdce zobrali mi krv zo srdca či nesú zapchute cievi ale všetko ok ja už fakt neviem neviete mi poradiť ďakujem

miminulus
3. sep 2021

@nezabudko aj ste zistil co to nakoniec bolo ?