Točenie hlavy vplyvom hormónov

jessinocka
27. okt 2014

Ahojte, mam 13 tyzdnov po porode, z toho 4 tyzdne nekojim. Posledny tyzden sa mi dost zacala tocit hlava. Myslite, ze to moze byt vplyvom hormonov? Ze sa pomaly dostavaju do normalneho stavu. Menstruaciu som este nedostala. Ja som mala taketo problemy aj na zac. tehotenstva a cele tehotenstvo, bola som na vsetkych moznych vysetreniach a nakoniec bol dovod tie rozburene hormony. Tlak si meriam, ten mam OK...mali ste niektora podobnu skusenost?

trish31
27. okt 2014

@jessinocka ja som mala toto asi 3 emsiac po porode.Nenormalne tocenie hlavy som mala.Vzdy vecer ked maly zaspal to prislo a musela som ist spat aj ja....Odislo to asi ako sa hormony upravili

trgypadl
27. okt 2014

@jessinocka a nie si nahodou anemicka?

jessinocka
autor
27. okt 2014

@trgypadl asi nie, s tym som nemala problem cele tehotenstvo a ani po porode...
@trish31 presne rovnako to mam ja

katarinamarkova
27. okt 2014

@jessinocka unava, vycerpanost, zelezo?

trgypadl
27. okt 2014

@jessinocka dolezite je hodnota hgb,niekedy aj nizsi hgb moze sposobovat take stavy

nutrimas
27. okt 2014

Vhodne by bolo absolovovat vysetrenia stitnej zlazy, prip. krvny obraz kvoli prip. anemii. Pricinou moze byt aj stuhnute svalstvo krcnej chrbtice. V tomto pripade odporucame jap. tlakovu masaz shiatsu, prip. myofascialne techniky.
Na harmonizovanie hladiny hormonov je velmi ucinny pupalkovy olej, mozete uzivat aj pocas dojcenia, 1KL rano a vecer, odporuca sa dlhodobo.
Najdete v nasom PROshope na MK, alebo eshope:
https://www.modrykonik.sk/shops/vyzivove-doplnk...

@jessinocka

jessinocka
autor
28. okt 2014

Zahada je asi vyriesena, po roku a dvoch tyzdnoch som dnes dostala menstruaciu, takze to je pravdepidobne tym